$289,900
- Land
- 7.08 Acres
- $40,946 per Acre
0 Nature’s Trail, Fall River, WI 53932
0 Nature’s Trail, Fall River, WI 53932$289,900
0 Nature’s Trail, Fall River, WI 53932
0 Nature’s Trail, Fall River, WI 53932$199,900
338 N Ludington St, Columbus, WI 53925
Michelle DeLaTorre
INSPIRE Real Estate Solutions, LLC
(920) 956-8371
$514,990 New Construction
Townsend Plan at Cardinal Heights, Columbus, WI 53925
$482,990 New Construction
Rutherford Plan at Cardinal Heights, Columbus, WI 53925
$488,990 New Construction
Siena Plan at Cardinal Heights, Columbus, WI 53925
$489,615 New Construction
106 O'Brien Ct Unit 16, Columbus, WI 53925
Emily Ostermiller First Weber Inc
$494,990 New Construction
Starling Plan at Cardinal Heights, Columbus, WI 53925
$533,990 New Construction
Wren Plan at Cardinal Heights, Columbus, WI 53925
$499,000
118 Nature’s Trail, Fall River, WI 53932
Randy Johnson Century 21 Affiliated
$447,500
N3943 O Connor Rd, Columbus, WI 53925
Jon Meister Starritt-Meister Realty, LLC
$504,615 New Construction
108 O'Brien Ct Unit 15, Columbus, WI 53925
Emily Ostermiller First Weber Inc
$517,170 New Construction
118 O'Brien Ct Unit 10, Columbus, WI 53925
Emily Ostermiller First Weber Inc
$504,615 New Construction
108 O'Brien Ct, Columbus, WI 53925
$458,900 New Construction
190 Deer Run Dr, Fall River, WI 53932
Brent Van Gysel Tri-County Real Estate, Inc.
$484,990 New Construction
Meadowlark Plan at Cardinal Heights, Columbus, WI 53925
$521,370 New Construction
116 O'Brien Ct, Columbus, WI 53925
$489,615 New Construction