$1,150,000
- Land
- 319.14 Acres
- $3,603 per Acre
100 E County Road 600 Rd, Marshall, OK 73056
100 E County Road 600 Rd, Marshall, OK 73056$1,150,000
100 E County Road 600 Rd, Marshall, OK 73056
100 E County Road 600 Rd, Marshall, OK 73056$469,000
E 610 Rd, Hennessey, OK 73742
E 610 Rd, Hennessey, OK 73742$599,000
166 W 630 Rd, Marshall, OK 73056
166 W 630 Rd, Marshall, OK 73056$439,900
7650 County Road 60, Marshall, OK 73056
7650 County Road 60, Marshall, OK 73056$375,000
17528 E Osborne Rd, Marshall, OK 73056
Lori Kastl REAL ESTATE PROFESSIONALS
$599,000
19816 E Wheat Capital Rd, Covington, OK 73730
Kimberly Beierschmitt ReMax Premier