$832,000 Lot/Land
0 Fairview Rd Unit 6, Davis, OK 73030
- 80 Acres
- $10,400 per Acre
$832,000 Lot/Land
0 Fairview Rd Unit 6, Davis, OK 73030
$1,040,000 Lot/Land
0 Fairview Rd Unit 7, Davis, OK 73030
$7,481,240 Lot/Land
0 Fairview Rd Unit 12, Davis, OK 73030
$227,925 Lot/Land
002 Chickasaw Trail Unit 2, Davis, OK 73030
$358,200 Lot/Land
001 Chickasaw Trail Unit 1, Davis, OK 73030
$450,000 Lot/Land
0 N3320 Rd, Davis, OK 73030
$624,000 Lot/Land
0 Primrose Unit 8, Davis, OK 73030
$1,193,400 Lot/Land
005 Fairview Rd Unit 5, Davis, OK 73030
$209,700 Lot/Land
003 Chickasaw Trail Unit 3, Davis, OK 73030
$2,083,952 Lot/Land
0 Fairview Rd Unit 9, Davis, OK 73030
$207,900 Lot/Land
004 Chickasaw Trail Unit 4, Davis, OK 73030
$410,000 Lot/Land
101 N E St, Davis, OK 73030
$250,000 Lot/Land
000 1st St, Davis, OK 73030
$130,000 Lot/Land
7331 Sunshine Rd, Davis, OK 73030
$36,500 Lot/Land
115 Lost Creek Ln, Davis, OK 73030
$60,000 Lot/Land
800 W Main St, Davis, OK 73030
$160,000 Lot/Land
6150 Red Gate Ranch Rd, Davis, OK 73030
$529,000 Lot/Land
2275 E Main St, Davis, OK 73030
$325,000 Lot/Land
0 Sooner Rock Rd, Davis, OK 73030
$41,500 Lot/Land
113 Lost Creek Ln, Davis, OK 73030
$15,000 Lot/Land
003 W Minnie Ave, Davis, OK 73030
$238,000 Lot/Land
1452 Sooner Rock Rd, Davis, OK 73030
$20,000 Lot/Land
001 W Minnie Ave, Davis, OK 73030
$115,000 Lot/Land
0000 Chickasaw Trail, Davis, OK 73030
$34,900 Lot/Land
2795 Us Highway 77, Davis, OK 73030
$375,000 Lot/Land
0 State Highway 77s Unit 2612919, Davis, OK 73030
$29,000 Lot/Land
0 US Highway 77, Davis, OK 73030
$15,000 Lot/Land