$54,990
- Land
- 36.53 Acres
- $1,505 per Acre
Tbd State Highway 59, Strandquist, MN 56758
Tbd State Highway 59, Strandquist, MN 56758Explore Similar Homes Within 10 Miles of Deer Township, MN
$54,990
Tbd State Highway 59, Strandquist, MN 56758
Tbd State Highway 59, Strandquist, MN 56758$54,990
tbd 400th, Strandquist, MN 56758
tbd 400th, Strandquist, MN 56758$315,000
TBD 220th St, Stokes Township, MN 56714
TBD 220th St, Stokes Township, MN 56714$89,900
525 2nd St N, Middle River, MN 56737
Jordan Kofstad USA Realty
$48,000
TBD Minnesota 11, Greenbush, MN 56726
TBD Minnesota 11, Greenbush, MN 56726$59,900
541 Main St N, Greenbush, MN 56726
Robert Brellenthin Tru North Realty
$169,900
341 4th St N, Greenbush, MN 56726
Jordan Kofstad USA Realty
$239,900
609 S Main St, Badger, MN 56714
Dillon Reed Reed Realty
$79,900
307 Main St N, Greenbush, MN 56726
Robert Brellenthin Tru North Realty
$74,900
19749 190th Ave, Greenbush, MN 56726
Sarah Johnson USA Realty
$70,000
302 Anderson St, Strandquist, MN 56758
Morgan Reed Hometown Realty