$1,500,000
- Land
- 2.49 Acres
- $602,410 per Acre
14813 Lee Hwy, Gainesville, VA 20155
14813 Lee Hwy, Gainesville, VA 20155$1,500,000
14813 Lee Hwy, Gainesville, VA 20155
14813 Lee Hwy, Gainesville, VA 20155$100,000
1032 44th St NE, Washington, DC 20019
1032 44th St NE, Washington, DC 20019$169,900
11704 Duckettown Rd, Montpelier, MD 20708
11704 Duckettown Rd, Montpelier, MD 20708$300,000
15330 Hildegard Ln, Silver Spring, MD 20905
15330 Hildegard Ln, Silver Spring, MD 20905$80,000
4004 Belnor Ln, Suitland, MD 20746
4004 Belnor Ln, Suitland, MD 20746$150,000
Parcel 45 Bryan Point Rd, Accokeek, MD 20607
Parcel 45 Bryan Point Rd, Accokeek, MD 20607$200,000
0 Magruders Ferry Rd Unit MDPG2199944, Brandywine, MD 20613
0 Magruders Ferry Rd Unit MDPG2199944, Brandywine, MD 20613$4,950,000
9112 Potomac Ridge Rd, Great Falls, VA 22066
9112 Potomac Ridge Rd, Great Falls, VA 22066$340,000
5812 Dimes Rd, Rockville, MD 20855
5812 Dimes Rd, Rockville, MD 20855$245,000
2004 30th St SE, Washington, DC 20020
2004 30th St SE, Washington, DC 20020$299,000
9499 Petterson Ln, Manassas, VA 20112
9499 Petterson Ln, Manassas, VA 20112$750,000
4820 Danville Rd, Brandywine, MD 20613
4820 Danville Rd, Brandywine, MD 20613$350,000
0 Stony Point Rd, Hillsboro, VA 20132
0 Stony Point Rd, Hillsboro, VA 20132$599,995
Parcel 63 Van Brady Rd, Upper Marlboro, MD 20772
Parcel 63 Van Brady Rd, Upper Marlboro, MD 20772$278,828
10521 Madison Dr, Lorton, VA 22079
10521 Madison Dr, Lorton, VA 22079$60,000
10505 N Keys Rd, Brandywine, MD 20613
10505 N Keys Rd, Brandywine, MD 20613$600,000