$189,000
- Land
- 54 Acres
- $3,500 per Acre
Tbd Hen Reasor Rd, Big Stone Gap, VA 24219
Tbd Hen Reasor Rd, Big Stone Gap, VA 24219$189,000
Tbd Hen Reasor Rd, Big Stone Gap, VA 24219
Tbd Hen Reasor Rd, Big Stone Gap, VA 24219$62,500
1438 Ely Town Rd, Dryden, VA 24243
Teresa Fannon
Fannon Land & Auction
(276) 293-5389
$139,000
6284 US Highway 421, Pennington Gap, VA 24277
Teresa Fannon
Fannon Land & Auction
(276) 447-9699
$299,900
0 Tbd State Route 606 Unit LotWP001, Keokee, VA 24265
0 Tbd State Route 606 Unit LotWP001, Keokee, VA 24265$209,000
153 Forest Ave, Pennington Gap, VA 24277
Seth Jervis eXp Realty, LLC
$339,000
44745 Veterans Memorial Hwy, Pennington Gap, VA 24277
Seth Jervis eXp Realty, LLC
$365,000
468 Spears Dr, Pennington Gap, VA 24277
Victoria Allen Century 21 Virginia Wilder Real Estate
$199,900
612 Oakwood Ave, Pennington Gap, VA 24277
Sharon Shuler Fannon Land & Auction
$279,900
218 Jones Ridge Dr, Dryden, VA 24243
Joana Hoover-Glovier Momentum Group
$199,900
240 Cherry Tree Dr, Dryden, VA 24243
Robert Smith Park Hill Realty Group, LLC
$130,000
5239 U S 421, Pennington Gap, VA 24277
Virginia Roberts Ridgeview Real Estate
$79,000
805 Elk Knob Rd, Pennington Gap, VA 24277
Robert Smith Park Hill Realty Group, LLC
$4,900
Tbd Harrell St, Pennington Gap, VA 24277
Tbd Harrell St, Pennington Gap, VA 24277$144,900
327 S Johnson Dr, Pennington Gap, VA 24277
Ashley Foran Southeastern Properties
$45,000
TBD Valley Creek Rd, Dryden, VA 24243
TBD Valley Creek Rd, Dryden, VA 24243$99,000
301 S Johnson Dr, Pennington Gap, VA 24277