$350,000
- Land
- 10.33 Acres
- $33,895 per Acre
43 Lehmann Ranch Rd, Eagle Pass, TX 78852
43 Lehmann Ranch Rd, Eagle Pass, TX 78852$350,000
43 Lehmann Ranch Rd, Eagle Pass, TX 78852
43 Lehmann Ranch Rd, Eagle Pass, TX 78852$566,500
1028 Patsy Winn Blvd, Eagle Pass, TX 78852
1028 Patsy Winn Blvd, Eagle Pass, TX 78852$3,354,120
0 N Veterans Blvd Unit 81501, Eagle Pass, TX 78852
0 N Veterans Blvd Unit 81501, Eagle Pass, TX 78852$580,000
3561 Steven Dr, Eagle Pass, TX 78852
Itzel Reyes Savir Real Estate Services
$315,000
956 Guadalajara Dr, Eagle Pass, TX 78852
Cynthia Berchelmann Realty Executives of Eagle Pass
$399,000
937 Avenue C, Eagle Pass, TX 78852
Roberto Rodriguez Realty Executives of Eagle Pass
$398,000
839 Trinity St, Eagle Pass, TX 78852
Eloisa Jimenez La Cantera Real Estate
$495,000
3347 E Main St, Eagle Pass, TX 78852
3347 E Main St, Eagle Pass, TX 78852$50,000
12002 N Us Hwy 277 Unit N/A, Eagle Pass, TX 78852
12002 N Us Hwy 277 Unit N/A, Eagle Pass, TX 78852$298,000
2713 Stone Trail, Eagle Pass, TX 78852
Alma Chapa Keller Williams Laredo
$115,000
1491 Wilson St, Eagle Pass, TX 78852
Carlos Herrera III Aranda Real Estate
$625,000
1612 Rio Dr, Eagle Pass, TX 78852
Eunice Montes Keller Williams Laredo
$425,000
2296 Acapulco Dr, Eagle Pass, TX 78852
Argelia Villarreal Realty of America
$420,000
2838 N Veterans Blvd, Eagle Pass, TX 78852
2838 N Veterans Blvd, Eagle Pass, TX 78852$75,000
229 N Comal St, Eagle Pass, TX 78852
Alejandra Quiroz La Cantera Real Estate
$210,000
2440 Edna Dr, Eagle Pass, TX 78852
Myrna Rodriguez Keller Williams Laredo