$89,500
- Land
- 22 Acres
- $4,068 per Acre
0 M l King Hwy, Eutaw, AL 35462
0 M l King Hwy, Eutaw, AL 35462$89,500
0 M l King Hwy, Eutaw, AL 35462
0 M l King Hwy, Eutaw, AL 35462$85,000
409 Roebuck Ave, Eutaw, AL 35462
Bonnie Montgomery ELITE SIGNATURE PROPERTIES
$75,000
505 Jackson St, Eutaw, AL 35462
Jonathan Branson Keller Williams Tuscaloosa
$50,000
113 Two Rivers Rd N, West Greene, AL 35462
113 Two Rivers Rd N, West Greene, AL 35462$49,000
000 Bass Dr, Eutaw, AL 35462
000 Bass Dr, Eutaw, AL 35462$89,500
TBD Martin Luther King Hwy, Eutaw, AL 35462
TBD Martin Luther King Hwy, Eutaw, AL 35462$94,900
327 Kirksey Ave, Eutaw, AL 35462
Ronaka Jones Duncan Kelly Right Real Estate of Ala
$59,900
8484 County Road 191, Eutaw, AL 35462
Debra Hubka BENCHMARK REALTY
$50,000
96 Two Rivers Rd N, West Greene, AL 35462
96 Two Rivers Rd N, West Greene, AL 35462