$769,000
- Land
- 2.07 Acres
- $371,498 per Acre
180 Catamount Rd, Fairfield, CT 06824
180 Catamount Rd, Fairfield, CT 06824$769,000
180 Catamount Rd, Fairfield, CT 06824
180 Catamount Rd, Fairfield, CT 06824$1,995,000
1375 Westport Turnpike, Fairfield, CT 06824
1375 Westport Turnpike, Fairfield, CT 06824$1,100,000
22 Brett Rd, Fairfield, CT 06824
22 Brett Rd, Fairfield, CT 06824$3,995,000
817 Sasco Hill Rd, Fairfield, CT 06824
817 Sasco Hill Rd, Fairfield, CT 06824