$39,900
- Land
- 9.23 Acres
- $4,323 per Acre
56-A Ridgetop Ln, Tazewell, VA 24651
56-A Ridgetop Ln, Tazewell, VA 24651$39,900
56-A Ridgetop Ln, Tazewell, VA 24651
56-A Ridgetop Ln, Tazewell, VA 24651$252,000
230 Barnes Ln, Tazewell, VA 24630
230 Barnes Ln, Tazewell, VA 24630$39,900
Lot 56-A Ridgetop Ln, Tazewell, VA 24651
Lot 56-A Ridgetop Ln, Tazewell, VA 24651$139,000
TBD Cliff Rd, North Tazewell, VA 24630
TBD Cliff Rd, North Tazewell, VA 24630$199,900
401 Plymouth Hollow Rd, North Tazewell, VA 24630
Sandra Rhymer Uptown Properties
$25,000
5910 Dry Fork Rd, Cedar Bluff, VA 24609
George Hareras Samson Properties
$1,800,000
2789 Dry Fork Rd, Bandy, VA 24602
2789 Dry Fork Rd, Bandy, VA 24602$49,000
TBD Dry Fork Rd, North Tazewell, VA 24630
TBD Dry Fork Rd, North Tazewell, VA 24630$39,900
TBD Ridgecrest Dr, Tazewell, VA 24630
TBD Ridgecrest Dr, Tazewell, VA 24630$1,100,000
115 Thompson St, Tazewell, VA 24651
Marcus Gilbert United Country Virginia Realty
$79,000
LOT 76 Cove Creek, Tazewell, VA 24651
LOT 76 Cove Creek, Tazewell, VA 24651$89,000
1533 Mundytown Rd, North Tazewell, VA 24630
R Allen Neel Riverside Realty & Auction Inc
$19,000
TBD Dry Fork Rd, North Tazewell, VA 24630
TBD Dry Fork Rd, North Tazewell, VA 24630$585,000
639 Tower St, Tazewell, VA 24651
Samantha Cline Riverside Realty & Auction Inc
$129,000
195 Kulchar Ln, Tazewell, VA 24651
195 Kulchar Ln, Tazewell, VA 24651$129,000
TBD Lickbranch Rd, North Tazewell, VA 24630
TBD Lickbranch Rd, North Tazewell, VA 24630$49,000
TBD Dry Fork Rd, Cedar Bluff, VA 24609