Homes for Sale near Fredericktown Middle School
-
-
$825,000 Open Sun 1PM - 3PM
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 3,498 Sq Ft
9596 Woodridge Cir, Fredericktown, OH 43019
9596 Woodridge Cir, Fredericktown, OH 43019
Brian Comer
BHHS American Realty Center
(220) 241-6070
-
$80,600
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,190 Sq Ft
27 Colony Dr, Fredericktown, OH 43019
27 Colony Dr, Fredericktown, OH 43019Paige Bryant Coldwell Banker Realty
-
$45,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 941 Sq Ft
48 Colony Dr, Fredericktown, OH 43019
48 Colony Dr, Fredericktown, OH 43019Shad Bevington Re/Max Stars
-
$240,000
- Land
- 12 Acres
- $20,000 per Acre
0 Crooked St, Morris Township, OH 43050
0 Crooked St, Morris Township, OH 43050 -
$332,500
- Land
- 19 Acres
- $17,500 per Acre
0 Divelbiss Rd, Fredericktown, OH 43019
0 Divelbiss Rd, Fredericktown, OH 43019 -
$140,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 1,476 Sq Ft
13891 Armentrout Rd, Fredericktown, OH 43019
13891 Armentrout Rd, Fredericktown, OH 43019Mark Howard Leedy Clearview Realty
-
$99,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,437 Sq Ft
53 Zent Ave, Fredericktown, OH 43019
53 Zent Ave, Fredericktown, OH 43019Shad Bevington Re/Max Stars