$112,500
- Land
- 10.02 Acres
- $11,228 per Acre
Lot 11 Fm 1690, Gatesville, TX 76528
Lot 11 Fm 1690, Gatesville, TX 76528$112,500
Lot 11 Fm 1690, Gatesville, TX 76528
Lot 11 Fm 1690, Gatesville, TX 76528$120,000
6960 Owl Creek Park Rd, Gatesville, TX 76528
6960 Owl Creek Park Rd, Gatesville, TX 76528$202,000
Sunset Ranch Tract 1 County Road 356, Gatesville, TX 76528
Sunset Ranch Tract 1 County Road 356, Gatesville, TX 76528$250,000
109 N Lutterloh Ave, Gatesville, TX 76528
Jana Carpenter-Dixon Dixon Realty Team|KW
$150,000
1410 County Road 248, Gatesville, TX 76528
1410 County Road 248, Gatesville, TX 76528$3,578,500
TBD Texas 36, Gatesville, TX 76528
TBD Texas 36, Gatesville, TX 76528$540,000
211 Lakewood Dr, Gatesville, TX 76528
Kandi Luensmann Front Porch Realty
$1,072,980
1641 County Road 274, Gatesville, TX 76528
1641 County Road 274, Gatesville, TX 76528$695,000
118 County Road 274, Gatesville, TX 76528
Vernon MacHardy Coldwell Banker Realty
$425,000
TBD-29.38 Acres Greenbriar Rd, Gatesville, TX 76528
TBD-29.38 Acres Greenbriar Rd, Gatesville, TX 76528$3,985,000
000 Camp Branch Rd, Gatesville, TX 76526
Travis Wallach Southern Luxury Properties
$1,075,000
102 Mesa Dr, Gatesville, TX 76528
Kandi Luensmann Front Porch Realty
$650,000
2911 Osage Rd, Gatesville, TX 76528
Jana Carpenter-Dixon Dixon Realty Team|KW
$119,000
203 N 10th St, Gatesville, TX 76528
Shelley Herring Tejas Real Estate
$1,788,293
911 Old Pidcoke Rd, Gatesville, TX 76528
911 Old Pidcoke Rd, Gatesville, TX 76528$20,000
613 Park St, Gatesville, TX 76528