127
Gilchrist County FL Land & Home Lots for Sale
-
-
$17,500
- Land
- 9,583 Sq Ft
- $79,545 per Acre
82 SE 73rd Ct, Trenton, FL 32693
82 SE 73rd Ct, Trenton, FL 32693 -
$239,000
$10K PRICE DROP- Land
- 10 Acres
- $23,900 per Acre
0 NW 41st Cir Unit 799080, Bell, FL 32619
0 NW 41st Cir Unit 799080, Bell, FL 32619 -
$44,900
- Land
- 26,136 Sq Ft
- $74,833 per Acre
LOT 4 Florida 26, Trenton, FL 32693
LOT 4 Florida 26, Trenton, FL 32693 -
$189,000
- Land
- 9.96 Acres
- $18,976 per Acre
0 298th St Unit MFRGC539732, Newberry, FL 32669
0 298th St Unit MFRGC539732, Newberry, FL 32669 -
$55,000
- Land
- 30,056 Sq Ft
- $79,710 per Acre
1219 N Paris St, Bell, FL 32619
1219 N Paris St, Bell, FL 32619 -
$250,000
- Land
- 10.6 Acres
- $23,585 per Acre
00 NE 28th Ave, Branford, FL 32008
00 NE 28th Ave, Branford, FL 32008
Showing Results 121 - 127, Page 4 of 4