$450,000
- Land
- 10.7 Acres
- $42,056 per Acre
0000 W Lakeview Rd Unit 1, Peoria, AZ 85382
0000 W Lakeview Rd Unit 1, Peoria, AZ 85382$450,000
0000 W Lakeview Rd Unit 1, Peoria, AZ 85382
0000 W Lakeview Rd Unit 1, Peoria, AZ 85382$450,000
4428 W Villa Theresa Dr, Glendale, AZ 85308
Raquel Jarvill Keller Williams Arizona Realty
$2,499,900
6131 W Alameda Rd, Glendale, AZ 85310
Steven Bauman Coldwell Banker Realty
$349,000
26333 N 92nd Ave, Peoria, AZ 85383
26333 N 92nd Ave, Peoria, AZ 85383$769,900
10043 W Los Gatos Dr, Peoria, AZ 85383
Dawn Fisher Realty ONE Group
$1,450,000
4950 W Lariat Ln, Phoenix, AZ 85083
Shelby DiBiase eXp Realty
$435,000
17471 N 91st Dr, Peoria, AZ 85382
Gabriel Santellano Orchard Brokerage
$489,990
26842 N 66th Ln, Phoenix, AZ 85083
DeAnn Hasquet HomeSmart
$359,000
3330 W Rose Garden Ln Unit 8, Phoenix, AZ 85027
Gina Gullquist HomeSmart
$715,000
6772 W Sonnet Dr, Glendale, AZ 85308
Rosa Henao West USA Realty
$1,790,000
10310 W Avenida Del Sol, Peoria, AZ 85383
Jodi Rudd eXp Realty
$1,318,470
23116 N 77th Ln, Peoria, AZ 85383
Chad Fuller K. Hovnanian Great Western Homes, LLC
$425,000
8461 W Mcrae Way, Peoria, AZ 85382
Antonia Weinstein West USA Realty
$464,990
7392 W Tierra Buena Ln, Peoria, AZ 85382
Darrell Young Realty ONE Group
$724,900
5922 W Gambit Trail, Phoenix, AZ 85083
Elmon Krupnik Venture REI, LLC
$540,000
5940 W Villa Theresa Dr, Glendale, AZ 85308
Ahmad Abdallah HomeSmart
$1,825,000
25806 N 92nd Ave Unit 1, Peoria, AZ 85383
Erik Gocken Global Real Estate Investments
$720,000
26797 N 74th Ave, Peoria, AZ 85383