$525,000
- Land
- 40.83 Acres
- $12,858 per Acre
V L 40 83 Blue Star Hwy, South Haven, MI 49090
V L 40 83 Blue Star Hwy, South Haven, MI 49090$525,000
V L 40 83 Blue Star Hwy, South Haven, MI 49090
V L 40 83 Blue Star Hwy, South Haven, MI 49090$425,000
V L 34 7 Blue Star Hwy, South Haven, MI 49090
V L 34 7 Blue Star Hwy, South Haven, MI 49090$200,000
lot 1 Creekwood Dr, South Haven, MI 49090
lot 1 Creekwood Dr, South Haven, MI 49090$245,000
7032 Glenn Oaks Dr, South Haven, MI 49090
7032 Glenn Oaks Dr, South Haven, MI 49090$200,000
7087 Creekwood Dr, South Haven, MI 49090
7087 Creekwood Dr, South Haven, MI 49090$205,000
Lot 2 Christopher Ln, South Haven, MI 49090
Lot 2 Christopher Ln, South Haven, MI 49090$369,000
1501 68th St, Fennville, MI 49408
Judy Billings Five Star Real Estate-Holland
$175,000
Lot 2 Creekwood Dr, South Haven, MI 49090
Lot 2 Creekwood Dr, South Haven, MI 49090