$205,000
- Land
- 1.8 Acres
- $113,889 per Acre
4162 Amsterdam Rd, Glenville, NY 12302
4162 Amsterdam Rd, Glenville, NY 12302$205,000
4162 Amsterdam Rd, Glenville, NY 12302
4162 Amsterdam Rd, Glenville, NY 12302$36,900
0 Sacandaga Rd Unit 23971233, Schenectady, NY 12302
0 Sacandaga Rd Unit 23971233, Schenectady, NY 12302$465,000
6 Livingston Ave, Scotia, NY 12302
Heidi Rotter Howard Hanna Capital Inc
$399,900
451 Ballston Rd, Schenectady, NY 12302
Christine Serafini Miranda Real Estate Group Inc
$465,000
4 Livingston Ave, Scotia, NY 12302
Heidi Rotter Howard Hanna Capital Inc
$465,000
2 Livingston Ave, Scotia, NY 12302
Heidi Rotter Howard Hanna Capital Inc
$425,000
4 Country Fair Ln, Schenectady, NY 12302
Kim Whipple Miranda Real Estate Group Inc
$465,000
8 Livingston Ave, Scotia, NY 12302
Heidi Rotter Howard Hanna Capital Inc
$399,999
135 Freemans Bridge Rd, Schenectady, NY 12302
Pavel Karakalchu Gucciardo Real Estate LLC
$425,000
8 Lancaster Dr, Schenectady, NY 12302
Brenda Mayette Miranda Real Estate Group Inc
$465,000
10 Livingston Ave, Scotia, NY 12302
Heidi Rotter Howard Hanna Capital Inc
$225,000
210 Lincoln St, Schenectady, NY 12302
Jillian Breck Howard Hanna Capital Inc
$195,000
6610 Amsterdam Rd, Schenectady, NY 12302
6610 Amsterdam Rd, Schenectady, NY 12302$15,000
L4 Johnson Rd, Glenville, NY 12302
L4 Johnson Rd, Glenville, NY 12302$36,900
0 Sacandaga Rd Unit 11523192, Schenectady, NY 12302
0 Sacandaga Rd Unit 11523192, Schenectady, NY 12302$598,000
4625 Amsterdam Rd, Schenectady, NY 12302
beth doris All in 1 Realty LLC