$1,250,000
- Land
- 158.53 Acres
- $7,885 per Acre
251 Barclays Run Ln, Gore, VA 22637
251 Barclays Run Ln, Gore, VA 22637$1,250,000
251 Barclays Run Ln, Gore, VA 22637
251 Barclays Run Ln, Gore, VA 22637$229,000
Lot 2 Crested Mountain Ln, Cross Junction, VA 22625
Lot 2 Crested Mountain Ln, Cross Junction, VA 22625$120,000
551 Sawlog Rd, Gore, VA 22637
551 Sawlog Rd, Gore, VA 22637$450,000
0 Lakeview Dr Unit VAFV2039938, Cross Junction, VA 22625
0 Lakeview Dr Unit VAFV2039938, Cross Junction, VA 22625$24,900
Lot 162 Bobcat Trail, Winchester, VA 22602
Lot 162 Bobcat Trail, Winchester, VA 22602$68,000
0 Logger Dr Unit VAFV2040220, Gore, VA 22637
0 Logger Dr Unit VAFV2040220, Gore, VA 22637$925,000
950 Stony Hill Rd, Winchester, VA 22603
950 Stony Hill Rd, Winchester, VA 22603$199,000
951 Bobcat Trail, Winchester, VA 22602
951 Bobcat Trail, Winchester, VA 22602$229,000
Lot 1 Crested Mountain Ln, Cross Junction, VA 22625
Lot 1 Crested Mountain Ln, Cross Junction, VA 22625