Homes for Sale near Anna Jarvis Elementary School
-
-
-
$125,000
- Land
- 17.78 Acres
- $7,030 per Acre
Lot 17,18 &19 Poplar Dr, Grafton, WV 26354
Lot 17,18 &19 Poplar Dr, Grafton, WV 26354 -
$299,900
- 2 Beds
- 1.5 Baths
- 1,432 Sq Ft
1418 Cherry Run Rd, Grafton, WV 26354
1418 Cherry Run Rd, Grafton, WV 26354LINDSAY GRAY KEYSTONE REALTY GROUP LLC
-
$159,900
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,472 Sq Ft
1289 Turner Rd, Grafton, WV 26354
1289 Turner Rd, Grafton, WV 26354LINDSAY GRAY KEYSTONE REALTY GROUP LLC
-
$30,000
- Land
- 28,749 Sq Ft
- $45,455 per Acre
Lot 49 Birch St, Grafton, WV 26354
Lot 49 Birch St, Grafton, WV 26354 -
$375,000
- Land
- 1.79 Acres
- $209,497 per Acre
112 Blueville Dr, Grafton, WV 26354
112 Blueville Dr, Grafton, WV 26354 -
$30,000
- Land
- 20,908 Sq Ft
- $62,500 per Acre
Lot 45 Carlson Heights Dr, Grafton, WV 26354
Lot 45 Carlson Heights Dr, Grafton, WV 26354 -
$115,000
$15K PRICE DROP- Land
- 39,639 Sq Ft
- $126,374 per Acre
691 George Washington Hwy, Grafton, WV 26354
691 George Washington Hwy, Grafton, WV 26354 -
$29,900
$5K PRICE DROP- 4 Beds
- 1.5 Baths
- 1,664 Sq Ft
206 Yates Ave, Grafton, WV 26354
206 Yates Ave, Grafton, WV 26354Devin Moore INNOVATION PROPERTIES, LLC
-
$19,000
- Land
- 17,859 Sq Ft
- $46,341 per Acre
Lot 108 Richmond Ave, Grafton, WV 26354
Lot 108 Richmond Ave, Grafton, WV 26354 -
$334,000
$26K PRICE DROP- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,042 Sq Ft
149 Glady Creek Rd, Fairmont, WV 26554
149 Glady Creek Rd, Fairmont, WV 26554CARRIE YOCCO LEVEL UP REALTY
-
$175,000
Open Sun 1PM - 2:30PM $4K PRICE DROP- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,740 Sq Ft
314 Dewey Ave, Grafton, WV 26354
314 Dewey Ave, Grafton, WV 26354EMMA BAUGHMAN THA REALTY, LLC
-
$512,000
- Land
- 128.08 Acres
- $3,998 per Acre
381 W Hill Rd, Grafton, WV 26354
381 W Hill Rd, Grafton, WV 26354 -
$70,000
$10K PRICE DROP- Land
- 2.45 Acres
- $28,571 per Acre
0 Phillips Pike Unit 10158035, Grafton, WV 26354
0 Phillips Pike Unit 10158035, Grafton, WV 26354 -
$79,000
$20K PRICE DROP- 3 Beds
- 1 Bath
- 960 Sq Ft
288 Bolyard Rd, Grafton, WV 26354
288 Bolyard Rd, Grafton, WV 26354ASHLEY ANDERSON BERKSHIRE HATHAWAY HOMESERVICES TOUCHDOWN HOME PROS REALTY
-
$79,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,528 Sq Ft
2340 George Washington Hwy, Grafton, WV 26354
2340 George Washington Hwy, Grafton, WV 26354SAM GERKIN KEYSTONE REALTY GROUP LLC
-
$17,000
$28K PRICE DROP- Land
- 42,688 Sq Ft
- $17,347 per Acre
000 Lucas Dairy Rd, Grafton, WV 26354
000 Lucas Dairy Rd, Grafton, WV 26354 -
$30,000
- Land
- 34,848 Sq Ft
- $37,500 per Acre
Lot 44 Carlson Heights Dr, Grafton, WV 26354
Lot 44 Carlson Heights Dr, Grafton, WV 26354 -
$56,000
$4K PRICE DROP- Land
- 3.85 Acres
- $14,545 per Acre
TBD Barcus Rd, Grafton, WV 26354
TBD Barcus Rd, Grafton, WV 26354 -
$1,050,000
- Land
- 122 Acres
- $8,607 per Acre
0 Ice Linn Ln, Fairmont, WV 26554
0 Ice Linn Ln, Fairmont, WV 26554 -
$155,200
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,680 Sq Ft
416 Misty Mountain Ln, Grafton, WV 26354
416 Misty Mountain Ln, Grafton, WV 26354Joe Pyle Joe R. Pyle Complete Auction and Realty Service
-
$30,000
- Land
- 40,946 Sq Ft
- $31,915 per Acre
Lot 47 Birch St, Grafton, WV 26354
Lot 47 Birch St, Grafton, WV 26354 -
$94,000
$5K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,296 Sq Ft
3436 Burns Farm Rd, Grafton, WV 26354
3436 Burns Farm Rd, Grafton, WV 26354Gretchen Mancinotti VANTAGE POINT REALTY, LLC
-
$30,000
- Land
- 28,749 Sq Ft
- $45,455 per Acre
Lot 48 Birch St, Grafton, WV 26354
Lot 48 Birch St, Grafton, WV 26354 -
$30,000
- Land
- 23,958 Sq Ft
- $54,545 per Acre
Lot 46 Carlson Heights Dr, Grafton, WV 26354
Lot 46 Carlson Heights Dr, Grafton, WV 26354 -
$19,000
- Land
- 18,730 Sq Ft
- $44,186 per Acre
Lot 109 Richmond Ave, Grafton, WV 26354
Lot 109 Richmond Ave, Grafton, WV 26354 -
$120,000
- Land
- 8 Acres
- $15,000 per Acre
8 +/- ACRES Northwestern Turnpike, Shanks, WV 26761
8 +/- ACRES Northwestern Turnpike, Shanks, WV 26761 -
$30,000
- Land
- 38,332 Sq Ft
- $34,091 per Acre
Lot 42 Carlson Heights Dr, Grafton, WV 26354
Lot 42 Carlson Heights Dr, Grafton, WV 26354