$399,000
- Land
- 135 Acres
- $2,956 per Acre
2625 Merle Travis Hwy, Beech Creek, KY 42321
2625 Merle Travis Hwy, Beech Creek, KY 42321$399,000
2625 Merle Travis Hwy, Beech Creek, KY 42321
2625 Merle Travis Hwy, Beech Creek, KY 42321$434,900
412 Fox Hall Dr, Greenville, KY 42345
Alexis Smith Wright Choice of Kentucky Realty & Auction
$350,000
6236 State Route 176, Drakesboro, KY 42337
Jerry Mathis Coldwell Banker Legacy Group
$425,000
4880 State Route 176, Drakesboro, KY 42337
Michael Miller
$329,000
420 Paradise St, Greenville, KY 42345
Rebecca Hall Eaves Realty Auc-KW 1st Choice
$396,000
615 S 2nd St, Central City, KY 42330
Kara Keehan Haley Auctions and Realty
$349,900
304 W 7th Ave, Central City, KY 42330
Nathan Todd Bolinger Real Estate & Auction
$250,000
483 State Route 189 S, Greenville, KY 42345
Tonya Beadnell Wright Choice of Kentucky Realty & Auction
$300,000
0000 Kentucky 176, Drakesboro, KY 42337
0000 Kentucky 176, Drakesboro, KY 42337$142,000
370 Robinson Ln, Greenville, KY 42345
Robin McCormick HOME FRONT REAL ESTATE
$890,000
834 Kennedy Rd, Greenville, KY 42345
Elaine Sparks Eaves Realty Auc-KW 1st Choice
$262,500
5702 Highway 181s, Greenville, KY 42345
Rebecca Hall Eaves Realty Auc-KW 1st Choice
$24,900
0 Buck Knob Ln Unit Lot 2, Greenville, KY 42345
0 Buck Knob Ln Unit Lot 2, Greenville, KY 42345$199,900
316 Webb St, Powderly, KY 42367
Judy Westbrook Eaves Realty Auc-KW 1st Choice
$59,900
0 State Route 176 Unit 1, Greenville, KY 42345
0 State Route 176 Unit 1, Greenville, KY 42345$199,900
1252 State Route 176, Greenville, KY 42345