$375,000
- Land
- 3.61 Acres
- $103,878 per Acre
1862 Hallie Ln, Granville, OH 43023
1862 Hallie Ln, Granville, OH 43023$375,000
1862 Hallie Ln, Granville, OH 43023
1862 Hallie Ln, Granville, OH 43023$300,000
201 Olde Park W, Granville, OH 43023
201 Olde Park W, Granville, OH 43023$850,000
3596 Goose Ln, Granville, OH 43023
Jamie Curtis Street Sotheby's International
$875,000
148 Brennan Dr, Granville, OH 43023
Kathy Smith NextHome Experience
$899,900
256 Pinehurst Dr, Granville, OH 43023
Carol Marr RE/MAX Premier Choice
$1,099,000
4310 Lancaster Rd, Granville, OH 43023
Amanda Smith Howard Hanna Real Estate Svcs
$2,250,000
4330 Wesleyan Church Rd, Granville, OH 43023
Jeff Ruff Cutler Real Estate
$1,950,000
129 Orchard Wood Path, Granville, OH 43023
Jeff Ruff Cutler Real Estate
$675,000 Coming Soon
3514 Battee Rd, Granville, OH 43023
Mara Ackermann RE/MAX Consultant Group
$1,650,000
4011 Gale Rd, Granville, OH 43023
Vadim Barash NextHome Experience
$175,000
1112 Cherry Valley Rd SE, Newark, OH 43055
1112 Cherry Valley Rd SE, Newark, OH 43055$399,900
2751 Silver St Unit Lot 1, Granville, OH 43023
2751 Silver St Unit Lot 1, Granville, OH 43023$648,000
19 Beechtree Ln, Granville, OH 43023
Katie McKivergin RE/MAX Town Center
$299,000
0 Dry Creek Rd NE, Granville, OH 43023
0 Dry Creek Rd NE, Granville, OH 43023$1,670,000
3589 Outville Rd, Granville, OH 43023
3589 Outville Rd, Granville, OH 43023$299,000
Lot 5 Mockingbird Ln, Granville, OH 43023
Lot 5 Mockingbird Ln, Granville, OH 43023$694,900
169 Victoria Dr, Granville, OH 43023