$25,000
- Land
- 3.19 Acres
- $7,837 per Acre
TBD SW Open Sands Loop, Greenville, FL 32331
TBD SW Open Sands Loop, Greenville, FL 32331$25,000
TBD SW Open Sands Loop, Greenville, FL 32331
TBD SW Open Sands Loop, Greenville, FL 32331$69,000
tbd E 2nd Way, Greenville, FL 32331
tbd E 2nd Way, Greenville, FL 32331$25,000
SW Ray Charles Ave, Greenville, FL 32331
SW Ray Charles Ave, Greenville, FL 32331$89,900
999 N Us 19, Greenville, FL 32331
999 N Us 19, Greenville, FL 32331$50,000
TBD SW Paradise Way, Greenville, FL 32331
TBD SW Paradise Way, Greenville, FL 32331$95,000
0 Quarter Ct Unit 1579034, Greenville, FL 29607
0 Quarter Ct Unit 1579034, Greenville, FL 29607$45,000
TBD Aucilla Plantation Ct, Greenville, FL 32331
TBD Aucilla Plantation Ct, Greenville, FL 32331$95,000
0 Tuskegee Ave Unit 1579031, Greenville, FL 29607
0 Tuskegee Ave Unit 1579031, Greenville, FL 29607$42,000
SW Open Sands Loop SW Greenville, Greenville, FL 32331
SW Open Sands Loop SW Greenville, Greenville, FL 32331$42,000
Vacant Land Sands Lo SW Greenville, Greenville, FL 32331
Vacant Land Sands Lo SW Greenville, Greenville, FL 32331$48,500
Vacant SW Ontario Rd, Greenville, FL 32331
Vacant SW Ontario Rd, Greenville, FL 32331$74,900
7440 Alton Wentworth Rd, Greenville, FL 32331
7440 Alton Wentworth Rd, Greenville, FL 32331$25,000
XXX SW Ray Charles Ave, Greenville, FL 32331
XXX SW Ray Charles Ave, Greenville, FL 32331$64,000
Lot 4 SW Wakulla Way, Greenville, FL 32331
Lot 4 SW Wakulla Way, Greenville, FL 32331$95,000
9 Quarter Ct, Greenville, FL 29607