$1,499,000
- Land
- 1.02 Acres
- $1,469,608 per Acre
126-130 Franklin St, East Bridgewater, MA 02333
126-130 Franklin St, East Bridgewater, MA 02333$1,499,000
126-130 Franklin St, East Bridgewater, MA 02333
126-130 Franklin St, East Bridgewater, MA 02333$499,000
26 Franklin St, East Bridgewater, MA 02333
26 Franklin St, East Bridgewater, MA 02333$199,000
102 Ransom Rd, Hanson, MA 02341
102 Ransom Rd, Hanson, MA 02341$199,000
241 Indian Head St, Hanson, MA 02341
241 Indian Head St, Hanson, MA 02341$350,000
Lot 5 Princeton Way, Hanson, MA 02341
Lot 5 Princeton Way, Hanson, MA 02341$199,000
467 South St, Hanson, MA 02341
467 South St, Hanson, MA 02341$399,000
0 Monponsett St, Hanson, MA 02341
0 Monponsett St, Hanson, MA 02341$329,000
Lot 2 Harvard Rd, Hanson, MA 02341
Lot 2 Harvard Rd, Hanson, MA 02341$125,000
724 Whitman St, Hanson, MA 02341
724 Whitman St, Hanson, MA 02341$199,000
468 South St, Hanson, MA 02341
468 South St, Hanson, MA 02341