$3,500,000
- Land
- 319 Acres
- $10,972 per Acre
Pruitt Agnew Rd, Henderson, KY 42420
Pruitt Agnew Rd, Henderson, KY 42420$3,500,000
Pruitt Agnew Rd, Henderson, KY 42420
Pruitt Agnew Rd, Henderson, KY 42420$579,600
Ranch Rd Unit LotWP001, Waverly, KY 42462
Ranch Rd Unit LotWP001, Waverly, KY 42462$8,500,000
0 Kentucky 425, Henderson, KY 42420
0 Kentucky 425, Henderson, KY 42420$539,777
10690 E Hwy 351, Henderson, KY 42420
Patti Bugg REMAX Professional Realty Group
$439,900
6355 Kentucky 1299, Robards, KY 42452
Melinda Luntsford ERA FIRST ADVANTAGE
$564,900
6466 Thornridge Dr, Henderson, KY 42420
Melinda Luntsford ERA FIRST ADVANTAGE
$514,900
9099 State Route 1078 S, Henderson, KY 42420
Karissa Ratliff Rose Realty
$339,900
11701 U S 60, Henderson, KY 42420
Linda Meuth ERA FIRST ADVANTAGE
$329,999
837 Morningside Dr, Henderson, KY 42420
Shelbi Carter F.C. TUCKER/COLLIER
$249,900
6047 State Route 1078 N, Henderson, KY 42420
Amber Wood F.C. TUCKER/COLLIER
$164,900
7565 Kentucky 268, Corydon, KY 42406
Whitney Herron HERRON AUCTION & REALTY
$59,900
2445 Summit Dr, Henderson, KY 42420
2445 Summit Dr, Henderson, KY 42420$279,900
14766 Griffin-Graves Creek Rd, Henderson, KY 42420
14766 Griffin-Graves Creek Rd, Henderson, KY 42420$214,900
7016 Crooked Rd, Reed, KY 42451
TIFFANY SPAINHOWARD HERRON AUCTION & REALTY
$14,500
7904 Crooked Rd, Henderson, KY 42451
7904 Crooked Rd, Henderson, KY 42451$799,900
4210 Deepwood Dr, Henderson, KY 42420
Deiedre McPeake Duncan and Associates
$280,000
1709 Rivers Edge Dr Unit 1713 Rivers Edge Dr., Henderson, KY 42420