$1,100,000
- Land
- 367.59 Acres
- $2,992 per Acre
0 Mountain Rd, James Creek, PA 16657
0 Mountain Rd, James Creek, PA 16657$1,100,000
0 Mountain Rd, James Creek, PA 16657
0 Mountain Rd, James Creek, PA 16657$429,000
13651 Farm Ln, James Creek, PA 16657
Kimberly Eby
Hostetter Realty - Gap
(814) 294-1284
$51,400
0 Longhorn Rd Unit LotWP020 23156043, Union Township, PA 16652
0 Longhorn Rd Unit LotWP020 23156043, Union Township, PA 16652$99,225
0 Longhorn Rd Unit LotWP009 23144463, Union Township, PA 16652
0 Longhorn Rd Unit LotWP009 23144463, Union Township, PA 16652$42,000
0 Longhorn Rd Unit LotWP017 23144470, Union Township, PA 16652
0 Longhorn Rd Unit LotWP017 23144470, Union Township, PA 16652$99,225
9 Longhorn Rd Unit WP009, Union Township, PA 16652
9 Longhorn Rd Unit WP009, Union Township, PA 16652$385,000
14117 Piney Ridge Rd, Hesston, PA 16647
Abbey Hobble Starr and Associates Realty , LLC
$89,000
Lot 29 Hilltop Cir, Marklesburg, PA 16657
Lot 29 Hilltop Cir, Marklesburg, PA 16657$274,900
13109 Redstone Ridge Rd, Hesston, PA 16647
Paige Musser Raystown Realty
$155,000
5341 Leisure Ln, Huntingdon, PA 16652
Dustin Schrack Schrack Realty
$1,500,000
11007 Sugar Maple, Huntingdon, PA 16652
Luke Schlabach Keller Williams Flagship
$478,000
12929 Lakeland Dr, Hesston, PA 16647
Sherry Perow Hometown 1st Realty
$115,000
12522 Turkey Farm Rd, Huntingdon, PA 16652
12522 Turkey Farm Rd, Huntingdon, PA 16652$42,000
17 Longhorn Rd, Union Township, PA 16652
17 Longhorn Rd, Union Township, PA 16652$459,000
12522 Bakers Hollow Rd, Hesston, PA 16647