$495,000
- Land
- 57.41 Acres
- $8,622 per Acre
0 S Dish Mill Rd Unit 24082788, Haddam, CT 06441
0 S Dish Mill Rd Unit 24082788, Haddam, CT 06441$495,000
0 S Dish Mill Rd Unit 24082788, Haddam, CT 06441
0 S Dish Mill Rd Unit 24082788, Haddam, CT 06441$899,000
29 Spencer Rd, Higganum, CT 06441
Lori Vogel William Raveis Real Estate
$1,100,000
59 Hidden Lake Rd, Higganum, CT 06441
Barbara Coyle William Raveis Real Estate
$1,895,000
12 Jackson Rd, Killingworth, CT 06419
Danielle Claroni Sotheby's International Realty
$1,250,000
25 Silver Springs Dr, Haddam, CT 06441
Rob Paskiewicz CT Home Pro, LLC
$550,000
230 Killingworth Rd, Higganum, CT 06441
Brittany O'Hara William Raveis Real Estate
$699,000
57 Hubbard Rd, Haddam, CT 06438
Eileen Boulay William Pitt Sotheby's Int'l
$410,000
394 Brainard Hill Rd, Higganum, CT 06441
Debbie Huscher Real Broker CT, LLC
$650,000
882 Killingworth Rd, Higganum, CT 06441
Rob Paskiewicz CT Home Pro, LLC