$162,500
- Land
- 5.99 Acres
- $27,129 per Acre
769 Jones Rd, Hyde Park, VT 05655
769 Jones Rd, Hyde Park, VT 05655$162,500
769 Jones Rd, Hyde Park, VT 05655
769 Jones Rd, Hyde Park, VT 05655$2,750,000
404 Patnoe Farm Dr, Hyde Park, VT 05655
Pall Spera Pall Spera Company Realtors-Stowe
$549,000
95 Southview Dr, Morristown, VT 05661
Jill Anne Four Seasons Sotheby's Int'l Realty
$142,000
93 White Birch Rd, Morristown, VT 05661
93 White Birch Rd, Morristown, VT 05661$65,000
Lot 4 Haley Dr, Hyde Park, VT 05655
Lot 4 Haley Dr, Hyde Park, VT 05655$229,000
19 Melody Ln, Johnson, VT 05656
19 Melody Ln, Johnson, VT 05656$299,000
TBD Cote Hill Rd Unit 5, Morristown, VT 05661
Susi Benoit Tamarack Real Estate LLC
$89,900
lot 9 Mountain Estates, Hyde Park, VT 05655
lot 9 Mountain Estates, Hyde Park, VT 05655$295,000
156 White Birch Rd, Morristown, VT 05661
156 White Birch Rd, Morristown, VT 05661$420,000
92 W Main St, Hyde Park, VT 05655
Trombley & Day Group BHHS Vermont Realty Group/Morrisville-Stowe
$289,000
102 River Bend Meadow Dr, Hyde Park, VT 05655
102 River Bend Meadow Dr, Hyde Park, VT 05655$145,000
4 & 5 Haley Dr, Hyde Park, VT 05655
4 & 5 Haley Dr, Hyde Park, VT 05655$150,000
264 Sterling View Rd, Hyde Park, VT 05655
$475,000
19 River Run Dr, Hyde Park, VT 05655
Nancy Pritchard Pall Spera Company Realtors-Morrisville
$249,000
77 Wyman Rd, Morrisville, VT 05661
Tammy Thomas Beeman Real Estate, LLC
$1,100,000
464 Mudgett Hill Rd, Johnson, VT 05656
Zeph Bryant Coldwell Banker Carlson Real Estate