$200,000 Lot/Land
0 Oak Landings Dr, Jacksonville, FL 32225
- 3.75 Acres
- $53,333 per Acre
$200,000 Lot/Land
0 Oak Landings Dr, Jacksonville, FL 32225
$359,900 Custom Home
857 Jackson Rd, Jacksonville, FL 32225
$536,961 Townhome
10264 Mineral Creek Dr, Jacksonville, FL 32225
$349,900 Custom Home
833 Jackson Rd, Jacksonville, FL 32225
$879,000 Lot/Land
0 Saint Johns Bluff Rd N Unit 2097348, Jacksonville, FL 32225
$650,000 Lot/Land
5 Quinlan Ridge Ln E, Jacksonville, FL 32225
$650,000 Lot/Land
2 Quinlan Ridge Ln E, Jacksonville, FL 32225
$650,000 Lot/Land
1 Quinlan Ridge Ln E, Jacksonville, FL 32225
$94,900 Lot/Land
10262 Astronaut Ct, Jacksonville, FL 32225
$650,000 Lot/Land
3 Quinlan Ridge Ln E, Jacksonville, FL 32225
$650,000 Lot/Land
4 Quinlan Ridge Ln E, Jacksonville, FL 32225
$205,000 Lot/Land
1891 Holly Oaks Ravine Dr, Jacksonville, FL 32225
$47,999 Lot/Land
540 Monty Ln, Jacksonville, FL 32225
$2,500,000 Lot/Land
0 Fiddlers Point Dr Unit 2107651, Jacksonville, FL 32225