$115,000
- Land
- 2.91 Acres
- $39,519 per Acre
L93 Ruby Mountain View Dr, North River, NY 12856
L93 Ruby Mountain View Dr, North River, NY 12856$115,000
L93 Ruby Mountain View Dr, North River, NY 12856
L93 Ruby Mountain View Dr, North River, NY 12856$175,000
L30.11 4-H Rd, Johnsburg, NY 12853
L30.11 4-H Rd, Johnsburg, NY 12853$497,500
L10 New York 8, Johnsburg, NY 12843
L10 New York 8, Johnsburg, NY 12843$130,000
L1-12 New York 8, Johnsburg, NY 12843
L1-12 New York 8, Johnsburg, NY 12843$249,900
L12 New York 8, Johnsburg, NY 12843
L12 New York 8, Johnsburg, NY 12843$125,000
L46131 Lakeview Ln, Johnsburg, NY 12853
L46131 Lakeview Ln, Johnsburg, NY 12853$289,900
173 Cleveland Rd, Johnsburg, NY 12843
173 Cleveland Rd, Johnsburg, NY 12843$125,000
L81.112 Ruby Mountain View Dr, North River, NY 12856
L81.112 Ruby Mountain View Dr, North River, NY 12856$100,000
L4618114 Ruby Mountain View Dr, Johnsburg, NY 12853
L4618114 Ruby Mountain View Dr, Johnsburg, NY 12853$130,000
L1-12 NY-8 Johnsburg, Johnsburg, NY 12853
L1-12 NY-8 Johnsburg, Johnsburg, NY 12853