$1,788,700
- Land
- 115.4 Acres
- $15,500 per Acre
Lt. 5 Saint Killian Dr, Ashford, WI 53040
Lt. 5 Saint Killian Dr, Ashford, WI 53040$1,788,700
Lt. 5 Saint Killian Dr, Ashford, WI 53040
Lt. 5 Saint Killian Dr, Ashford, WI 53040$584,100
Lt. 0 Saint Killian Dr, Ashford, WI 53040
Lt. 0 Saint Killian Dr, Ashford, WI 53040$325,000
366 3rd St, Kewaskum, WI 53040
Andrew Kuehl
Legacy Realty Collective
(262) 383-3264
$99,000
1436 Hidden Moraine Dr, Kewaskum, WI 53040
1436 Hidden Moraine Dr, Kewaskum, WI 53040$660,000
Lt. 1 Saint Killian Dr, Ashford, WI 53040
Lt. 1 Saint Killian Dr, Ashford, WI 53040$359,900
1601 Wildlife Dr Unit 2, Kewaskum, WI 53040
Jo Sadownikow The Valor Company, LLC
$335,000
1352 Kettle Dr Unit 2, Kewaskum, WI 53040
Sharon Ellis RE/MAX United - West Bend
$339,900
1675 Reigle Dr Unit 1, Kewaskum, WI 53040
Jo Sadownikow The Valor Company, LLC
$359,900
1601 Wildlife Dr Unit 3, Kewaskum, WI 53040
Jo Sadownikow The Valor Company, LLC
$369,900
1601 Wildlife Dr Unit 4, Kewaskum, WI 53040
Jo Sadownikow The Valor Company, LLC
$355,000
920 Drumlin Dr Unit 2, Kewaskum, WI 53040
Sharon Ellis RE/MAX United - West Bend
$335,000
1320 Kettle Dr, Kewaskum, WI 53040
Sharon Ellis RE/MAX United - West Bend
$339,900
1675 Reigle Dr Unit 7, Kewaskum, WI 53040
Jo Sadownikow The Valor Company, LLC
$369,900
1601 Wildlife Dr Unit 1, Kewaskum, WI 53040
Jo Sadownikow The Valor Company, LLC
$299,900
1675 Reigle Dr Unit 4, Kewaskum, WI 53040
Jo Sadownikow The Valor Company, LLC
$350,000
5450 Beechnut Dr, Kewaskum, WI 53040
Glen Hupfer RE/MAX United - West Bend