$299,900
- Land
- 83.44 Acres
- $3,594 per Acre
0 Germantown Rd Unit 59468, Keysville, VA 23947
0 Germantown Rd Unit 59468, Keysville, VA 23947$299,900
0 Germantown Rd Unit 59468, Keysville, VA 23947
0 Germantown Rd Unit 59468, Keysville, VA 23947$359,900 New Construction
5 Firetower Ln, Keysville, VA 23947
Emily Morrissette Century 21 Realty @ Home
$129,900
0 Germantown Rd Unit 59467, Keysville, VA 23947
0 Germantown Rd Unit 59467, Keysville, VA 23947$359,900 New Construction
TBD Lot5 Firetower Ln, Keysville, VA 23947
Emily Morrissette Century 21 Realty @ Home
$229,900
12989 County Line Rd, Keysville, VA 23947
Schyler Higgins Cornerstone Realty Group Inc.
$499,000
2501 Whitehead Rd, Keysville, VA 23947
Shilo Mrazik J.W. Shelton Auction & Realty
$359,000
0 Eureka Mill Rd Unit 350153, Keysville, VA 23947
0 Eureka Mill Rd Unit 350153, Keysville, VA 23947$334,900 New Construction
126 Firetower Ln, Keysville, VA 23947
Emily Morrissette Century 21 Realty @ Home
$129,900
0 Germantown Rd Unit 2608394, Keysville, VA 23947
0 Germantown Rd Unit 2608394, Keysville, VA 23947$54,000
7 Acres Crab Orchard Rd, Keysville, VA 23947
7 Acres Crab Orchard Rd, Keysville, VA 23947$149,900
303 W Stokes Rd, Keysville, VA 23947
Jalen Patteson RE/MAX Advantage Plus
$299,900
161 Kings Hwy, Keysville, VA 23947
161 Kings Hwy, Keysville, VA 23947$349,900
0 Germantown Rd Unit 59469, Keysville, VA 23947
0 Germantown Rd Unit 59469, Keysville, VA 23947$675,000
838 Crymes Rd, Keysville, VA 23947
Darlene Foster Tennek Realty, Inc.
$59,000
8 Acres Crab Orchard Rd, Keysville, VA 23947