Kingfisher County OK Land & Home Lots for Sale
-
-
$57,500
- Land
- 1.08 Acres
- $53,241 per Acre
29365 Gray Wolf Dr Dr Unit Lot 47, Cashion, OK 73016
29365 Gray Wolf Dr Dr Unit Lot 47, Cashion, OK 73016 -
$1,150,000
- Land
- 319.14 Acres
- $3,603 per Acre
100 E County Road 600 Rd, Marshall, OK 73056
100 E County Road 600 Rd, Marshall, OK 73056 -
$469,000
- Land
- 157.5 Acres
- $2,978 per Acre
E 610 Rd, Hennessey, OK 73742
E 610 Rd, Hennessey, OK 73742 -
$3,650,000
- Land
- 313 Acres
- $11,661 per Acre
Hwy 33 Unit Cashion OK 73028, Cashion, OK 73028
Hwy 33 Unit Cashion OK 73028, Cashion, OK 73028 -
$47,000
$2K PRICE DROP- Land
- 1.52 Acres
- $30,921 per Acre
10 E 880 Rd, Cashion, OK 73016
10 E 880 Rd, Cashion, OK 73016 -
$130,000
$12K PRICE INCREASE- Land
- 10 Acres
- $13,000 per Acre
0000 E 720 Rd, Crescent, OK 73028
0000 E 720 Rd, Crescent, OK 73028 -
$47,000
$2K PRICE DROP- Land
- 1.53 Acres
- $30,719 per Acre
7 E 880 Rd, Cashion, OK 73016
7 E 880 Rd, Cashion, OK 73016 -
$52,500
$3K PRICE DROP- Land
- 1.55 Acres
- $33,871 per Acre
1 E 880 Rd, Cashion, OK 73016
1 E 880 Rd, Cashion, OK 73016 -
$89,900
- Land
- 5 Acres
- $17,969 per Acre
30344 Cashion Acres Rd, Cashion, OK 73078
30344 Cashion Acres Rd, Cashion, OK 73078 -
$47,000
$2K PRICE DROP- Land
- 1.52 Acres
- $30,921 per Acre
13 E 880 Rd, Cashion, OK 73016
13 E 880 Rd, Cashion, OK 73016 -
$47,000
$2K PRICE DROP- Land
- 1.5 Acres
- $31,333 per Acre
2 E 880 Rd, Cashion, OK 73016
2 E 880 Rd, Cashion, OK 73016 -
$47,000
$2K PRICE DROP- Land
- 1.52 Acres
- $30,921 per Acre
14 E 880 Rd, Cashion, OK 73016
14 E 880 Rd, Cashion, OK 73016 -
$46,500
$2K PRICE DROP- Land
- 1.5 Acres
- $31,000 per Acre
9 E 880 Rd, Cashion, OK 73016
9 E 880 Rd, Cashion, OK 73016 -
$409,000
- Land
- 154 Acres
- $2,656 per Acre
154 E 650 Rd, Okeene, OK 73763
154 E 650 Rd, Okeene, OK 73763 -
$288,000
- Land
- 80 Acres
- $3,600 per Acre
0000 E 0750 Rd, Omega, OK 73764
0000 E 0750 Rd, Omega, OK 73764 -
$231,000
- Land
- 78 Acres
- $2,962 per Acre
78 N 2690 Rd, Okeene, OK 73763
78 N 2690 Rd, Okeene, OK 73763 -
$47,000
$2K PRICE DROP- Land
- 1.5 Acres
- $31,333 per Acre
3 E 880 Rd, Cashion, OK 73016
3 E 880 Rd, Cashion, OK 73016 -
$104,500
$11K PRICE DROP- Land
- 1.35 Acres
- $77,407 per Acre
1907 Five Springs Ct, Kingfisher, OK 73750
1907 Five Springs Ct, Kingfisher, OK 73750 -
$70,000
- Land
- 1.79 Acres
- $39,128 per Acre
3 Waterloo, Cashion, OK 73016
3 Waterloo, Cashion, OK 73016 -
$60,000
- Land
- 1 Acre
- $60,000 per Acre
25277 Scarlett St, Cashion, OK 73016
25277 Scarlett St, Cashion, OK 73016 -
$768,000
- Land
- 160 Acres
- $4,800 per Acre
1 E 670 Rd, Hennessey, OK 73742
1 E 670 Rd, Hennessey, OK 73742 -
$60,000
- Land
- 21,867 Sq Ft
- $119,522 per Acre
25233 Ethan St, Cashion, OK 73016
25233 Ethan St, Cashion, OK 73016 -
$47,000
$2K PRICE DROP- Land
- 1.53 Acres
- $30,719 per Acre
12 E 880 Rd, Cashion, OK 73016
12 E 880 Rd, Cashion, OK 73016 -
$50,000
- Land
- 2.5 Acres
- $19,984 per Acre
4 Oakwood Meadows Dr, Cashion, OK 73016
4 Oakwood Meadows Dr, Cashion, OK 73016 -
$165,000
- Land
- 5 Acres
- $33,000 per Acre
30625 White Horse Ln, Cashion, OK 73016
30625 White Horse Ln, Cashion, OK 73016 -
$60,000
- Land
- 1 Acre
- $60,000 per Acre
29216 Magnolia Dr, Cashion, OK 73016
29216 Magnolia Dr, Cashion, OK 73016 -
$3,650,000
- Land
- 313 Acres
- $11,661 per Acre
0 Oklahoma 33, Cashion, OK 73016
0 Oklahoma 33, Cashion, OK 73016 -
$599,000
- Land
- 166 Acres
- $3,608 per Acre
166 E 630 Rd, Marshall, OK 73056
166 E 630 Rd, Marshall, OK 73056 -
$220,000
$20K PRICE DROP- Land
- 6.86 Acres
- $32,093 per Acre
0 Ew 810 Rd Unit 1189149, Kingfisher, OK 73750
0 Ew 810 Rd Unit 1189149, Kingfisher, OK 73750 -
$575,000
- Land
- 240 Acres
- $2,396 per Acre
N2960 Rd E 660 Rd, Crescent, OK 73028
N2960 Rd E 660 Rd, Crescent, OK 73028 -
$540,000
$84K PRICE DROP- Land
- 120 Acres
- $4,500 per Acre
1 E 660 Rd, Hennessey, OK 73742
1 E 660 Rd, Hennessey, OK 73742 -
$70,000
- Land
- 1.79 Acres
- $39,128 per Acre
2 Sprouts Creek Rd, Cashion, OK 73016
2 Sprouts Creek Rd, Cashion, OK 73016 -
$89,000
- Land
- 2.51 Acres
- $35,458 per Acre
30975 White Horse Ln, Piedmont, OK 73078
30975 White Horse Ln, Piedmont, OK 73078 -
$875,000
$50K PRICE DROP- Land
- 155.76 Acres
- $5,618 per Acre
0 Ns 2910 Rd, Kingfisher, OK 73750
0 Ns 2910 Rd, Kingfisher, OK 73750 -
$60,000
- Land
- 4.4 Acres
- $13,636 per Acre
6 Oakwood Meadows Dr, Cashion, OK 73016
6 Oakwood Meadows Dr, Cashion, OK 73016 -
$1,120,000
- Land
- 40 Acres
- $28,000 per Acre
299 Azalea NE, Piedmont, OK 73078
299 Azalea NE, Piedmont, OK 73078 -
$89,500
$6K PRICE DROP- Land
- 1.11 Acres
- $80,631 per Acre
1809 Clearwater Ct, Kingfisher, OK 73750
1809 Clearwater Ct, Kingfisher, OK 73750 -
$89,000
- Land
- 2.5 Acres
- $35,600 per Acre
30786 White Horse Ln, Cashion, OK 73016
30786 White Horse Ln, Cashion, OK 73016 -
$60,000
- Land
- 1 Acre
- $60,000 per Acre
25161 Scarlett St, Cashion, OK 73016
25161 Scarlett St, Cashion, OK 73016
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 2