$1,975,000
- Land
- 250 Acres
- $7,900 per Acre
Private Road 4620 Francitas Unit TX, Francitas, TX 77465
Private Road 4620 Francitas Unit TX, Francitas, TX 77465$1,975,000
Private Road 4620 Francitas Unit TX, Francitas, TX 77465
Private Road 4620 Francitas Unit TX, Francitas, TX 77465$68,500
191 Refugio St, Lolita, TX 77971
JOHN JARRATT Jarratt Realty & Land
$249,000
000 County Road 461, Palacios, TX 77465
000 County Road 461, Palacios, TX 77465$560,000
2165 County Road 457, La Ward, TX 77970
2165 County Road 457, La Ward, TX 77970$397,500
12655 Texas 172, Lolita, TX 77971
Betty Wheeler Cornerstone Properties
$150,000
108 Palacios, La Ward, TX 77970
108 Palacios, La Ward, TX 77970$399,900
13340 Texas 172, La Ward, TX 77970
Christina Hayden AEA Realty, LLC
$1,975,000
TBD Private Road 4620, Francitas, TX 77465
TBD Private Road 4620, Francitas, TX 77465