$469,690
- Land
- 11.18 Acres
- $42,012 per Acre
Lt1 Krueger Rd, Lake Geneva, WI 53147
Lt1 Krueger Rd, Lake Geneva, WI 53147$469,690
Lt1 Krueger Rd, Lake Geneva, WI 53147
Lt1 Krueger Rd, Lake Geneva, WI 53147
$482,600
Hazel Plan at Edgewood Vistas, Lake Geneva, WI 53147
$450,000
N3197 Jute Rd, Lake Geneva, WI 53147
Natalie Bell Keating Real Estate
$486,200
Hickory Ranch Plan at Edgewood Vistas, Lake Geneva, WI 53147
$460,100
Basswood Ranch Plan at Edgewood Vistas, Lake Geneva, WI 53147
$469,000
N1420 Cedar Rd, Lake Geneva, WI 53147
Kristin Stahulak Keller Williams-MNS Wauwatosa
$429,900
3828 Cypress Dr, Lake Geneva, WI 53147
Joshua Basso Homestead Realty of Lake Geneva
$475,000
1150 Park Dr Unit 504, Lake Geneva, WI 53147
Paresh Shah Provident Realty, Inc.
$435,000
531 Fremont Ave, Lake Geneva, WI 53147
Jessica Mowery The Real Estate Studio-Elkhorn
$400,000
N3217 Mistle Rd, Lake Geneva, WI 53147
Tracy Sallee @properties
$425,000
1018 Terrace Ct Unit 43-5M, Lake Geneva, WI 53147
Adam Law RE/MAX Plaza
$415,000
1731 Woodland Cir Unit 12-26, Lake Geneva, WI 53147
Tricia Forbeck Compass Wisconsin-Lake Geneva
$459,900
1150 Park Dr Unit 504, Lake Geneva, WI 53147
Bob Limosani Homestead Realty of Lake Geneva
$499,000
W3608 Glenmore Ave, Lake Geneva, WI 53147
Tricia Forbeck Compass Wisconsin-Lake Geneva
$495,000
W4447 Laurel St, Lake Geneva, WI 53147
W4447 Laurel St, Lake Geneva, WI 53147$425,000
1074 Mobile St, Lake Geneva, WI 53147
Berisha Cary MELGES Real Estate, LLC
$435,000
503 Soprano Dr, Lake Geneva, WI 53147
Kathleen Schwan Fairwyn Realty