$379,000
- Land
- 28 Acres
- $13,536 per Acre
0 Lockwood Valley Unit SR24234321, Frazier Park, CA 93225
0 Lockwood Valley Unit SR24234321, Frazier Park, CA 93225$379,000
0 Lockwood Valley Unit SR24234321, Frazier Park, CA 93225
0 Lockwood Valley Unit SR24234321, Frazier Park, CA 93225$399,000
229 Chaparral St, Frazier Park, CA 93225
Julia Pickslay Real Brokerage Technologies, Inc
$249,000
6900 Frazier Mountain Park Rd, Frazier Park, CA 93225
6900 Frazier Mountain Park Rd, Frazier Park, CA 93225$249,000
6900 Frazier Mountain Park Rd, Frazier Park, CA 93225
6900 Frazier Mountain Park Rd, Frazier Park, CA 93225$385,000
6524 Lowry Ln, Frazier Park, CA 93225
Wendy Nierhoff Pine Mountain Properties
$410,000
7004 Foothill Dr, Frazier Park, CA 93225
Oscar Rodas Nidus Real Estate & Property M
$70,000
233 Chaparral St, Frazier Park, CA 93225
233 Chaparral St, Frazier Park, CA 93225$9,999
0 Foothill Dr, Lake of the Woods, CA 93225
0 Foothill Dr, Lake of the Woods, CA 93225$298,000
6513 Lowry Ln, Frazier Park, CA 93225
Nancy Russon Real Broker
$35,000
0 Ivins Dr, Lake of the Woods, CA 93225
0 Ivins Dr, Lake of the Woods, CA 93225$389,000
6516 Lakeview Dr, Frazier Park, CA 93225
Pamela McCain Pine Mountain Realty
$187,900
208 Pinon St, Frazier Park, CA 93225
Lidia Aranda Miramar International Calloway