$225,000
- Land
- 100 Acres
- $2,250 per Acre
00 SE 157 Rd, Bengal, OK 74563
00 SE 157 Rd, Bengal, OK 74563$225,000
00 SE 157 Rd, Bengal, OK 74563
00 SE 157 Rd, Bengal, OK 74563$216,000
13028 NE 173rd Rd, Red Oak, OK 74563
Natasha Voss Shockley-Cooper Realty & Auctions
$299,000
543 SE 257 Rd, Tuskahoma, OK 74574
Natasha Voss Shockley-Cooper Realty & Auctions
$210,000
SE 170 Rd, Wilburton, OK 74578
SE 170 Rd, Wilburton, OK 74578$300,000
TBD SE 1010 Ave, Tuskahoma, OK 74574
Brian Shelton Talihina Realty
$265,000
60 SE 136th Rd, Bengal, OK 74563
60 SE 136th Rd, Bengal, OK 74563$219,000
13591 SE 180th Rd, Talihina, OK 74571
13591 SE 180th Rd, Talihina, OK 74571$230,000
0 Norris Rd, Red Oak, OK 74563
0 Norris Rd, Red Oak, OK 74563$224,500
519 S E1000th, Wilburton, OK 74578
Betty Green Talihina Realty
$228,500
5647 137th Rd, Red Oak, OK 74563
Joe McAlester United County J-Mack Realty
$280,000
31548 4450, Red Oak, OK 74563
Judy Buckmaster C21/Shirley Donaldson Eufaula
$295,000
0 Lake View Unit 2604933, Tuskahoma, OK 74574
0 Lake View Unit 2604933, Tuskahoma, OK 74574$243,000
10470 NE 120th Rd, Red Oak, OK 74563
Kara Durkee C21/First Choice Realty
$210,000
TBD SE 170 Rd, Wilburton, OK 74578
TBD SE 170 Rd, Wilburton, OK 74578$245,000
TBD Turkey Creek Rd, Red Oak, OK 74563
Aaron O'Neal O'Neal Real Estate
$230,000
12325 SE 180th Rd, Talihina, OK 74571
Ralph Coleman Red River Realty and Auction
$250,000
6105 SE 1095 Ave, Panola, OK 74559
6105 SE 1095 Ave, Panola, OK 74559$210,000
408 W Blair Ave, Wilburton, OK 74578
Heidi McAlester United County J-Mack Realty