$140,000
- Land
- 1.49 Acres
- $93,960 per Acre
0000 S Bay Bluffs Dr, Cleveland Township, MI 49621
0000 S Bay Bluffs Dr, Cleveland Township, MI 49621$140,000
0000 S Bay Bluffs Dr, Cleveland Township, MI 49621
0000 S Bay Bluffs Dr, Cleveland Township, MI 49621$600,000
7200 N Christianson Rd, Northport, MI 49670
7200 N Christianson Rd, Northport, MI 49670$59,000
6669 E Fouch Rd, Traverse City, MI 49684
6669 E Fouch Rd, Traverse City, MI 49684$740,000
37 Acres N Cathead Bay Dr, Leelanau Township, MI 49670
37 Acres N Cathead Bay Dr, Leelanau Township, MI 49670$69,900
0 S Snow Crest Ct Unit 1944844, Traverse City, MI 49684
0 S Snow Crest Ct Unit 1944844, Traverse City, MI 49684$1,600,000
Parcel B E Duck Lake Rd, Suttons Bay, MI 49682
Parcel B E Duck Lake Rd, Suttons Bay, MI 49682$228,000
V/L S Schomberg Rd, Lake Leelanau, MI 49653
V/L S Schomberg Rd, Lake Leelanau, MI 49653$799,000
0 N Manitou Trail Unit 1941216, Northport, MI 49670
0 N Manitou Trail Unit 1941216, Northport, MI 49670$425,000
00 E Tatch Rd, Northport, MI 49670
00 E Tatch Rd, Northport, MI 49670$5,400,000
9224 E Duck Lake Rd, Suttons Bay, MI 49682
9224 E Duck Lake Rd, Suttons Bay, MI 49682$165,000
12755 S Marina Village Dr, Traverse City, MI 49684
12755 S Marina Village Dr, Traverse City, MI 49684$499,000
11184 N Mill St, Leelanau Township, MI 49670
11184 N Mill St, Leelanau Township, MI 49670$1,200,000
0 N Christianson Rd Unit 1942058, Northport, MI 49670
0 N Christianson Rd Unit 1942058, Northport, MI 49670$200,000
0 S Center Hwy Unit 1934297, Suttons Bay, MI 49682