$228,000
- Land
- 9.5 Acres
- $24,000 per Acre
V/L S Schomberg Rd, Lake Leelanau, MI 49653
V/L S Schomberg Rd, Lake Leelanau, MI 49653$228,000
V/L S Schomberg Rd, Lake Leelanau, MI 49653
V/L S Schomberg Rd, Lake Leelanau, MI 49653$765,000
4692 E Duck Lake Rd, Lake Leelanau, MI 49653
Ryan Craig
@properties Christie's Int'l
(231) 751-7475
$2,250,000
1461 N Eagle Hwy, Lake Leelanau, MI 49653
Carly Petrucci Coldwell Banker Schmidt Traverse City
$1,695,000
201 N 2nd St, Leland, MI 49654
Mark Carlson Coldwell Banker Schmidt-Leland
$1,390,000
4077 Yule Tree Ln, Lake Leelanau, MI 49653
Linda Schaub REO-TCRandolph-233022
$1,250,000
205 N 2nd St, Leland, MI 49654
Tim Schaub Schaub Team Premier Realty
$1,200,000
4005 E Oxford Dr, Leland, MI 49654
Tim Schaub Schaub Team Premier Realty
$3,200,000
4537 E Duck Lake Rd, Lake Leelanau, MI 49653
Mark Carlson Coldwell Banker Schmidt-Leland
$145,000
V/L W Main St, Lake Leelanau, MI 49653
V/L W Main St, Lake Leelanau, MI 49653$309,000
7877 E Bernadette Dr, Suttons Bay, MI 49682
7877 E Bernadette Dr, Suttons Bay, MI 49682$1,395,000
0 N Manitou Trail Unit 1944015, Leland, MI 49654
0 N Manitou Trail Unit 1944015, Leland, MI 49654$2,690,000
407 N Twin Pines Dr, Lake Leelanau, MI 49653
Matt Crane Berkshire Hathaway Homeservices - TC
$965,000
4683 E Water View Dr, Lake Leelanau, MI 49653
TJ Shimek The Mitten Real Estate Group
$425,000
603 S Main St, Leland, MI 49654
603 S Main St, Leland, MI 49654$745,000
Lot 11 N Country Club Commons, Leland, MI 49654
Lot 11 N Country Club Commons, Leland, MI 49654$160,000