$425,000
- Land
- 26.22 Acres
- $16,209 per Acre
6248 Whitehurst Dr, Longview, TX 75602
6248 Whitehurst Dr, Longview, TX 75602$425,000
6248 Whitehurst Dr, Longview, TX 75602
6248 Whitehurst Dr, Longview, TX 75602$260,000
1508 Willow Oak Dr, Longview, TX 75601
Austin Moore
Austin Moore & Company Real Estate
(430) 297-5129
$599,679
110 Kayla Ln, Longview, TX 75602
Laura McDaniel
Ember Realty
(430) 234-4957
$149,000
400 E Cotton St, Longview, TX 75601
Yaw Asante
United Real Estate Frisco
(430) 758-5216
$285,000
513 E Young St, Longview, TX 75602
Austin Moore
Austin Moore & Company Real Estate
(430) 294-1788
$1,000,000
0 Loop 281 & Tryon 4 388 Ac Unit 20254746, Longview, TX 75605
0 Loop 281 & Tryon 4 388 Ac Unit 20254746, Longview, TX 75605$165,000
Lot 52 Longview Dr, Lampasas, TX 76550
Lot 52 Longview Dr, Lampasas, TX 76550$275,000
2705 N Fourth St, Longview, TX 75605
Laura McDaniel
Ember Realty
(430) 703-3189
$50,000
Lot 3 Fm 2208, Harleton, TX 75651
Lot 3 Fm 2208, Harleton, TX 75651$224,900
000 Osborne St, Longview, TX 75602
000 Osborne St, Longview, TX 75602$399,900
1125 Stillmeadow Ln, Longview, TX 75604
Austin Moore
Austin Moore & Company Real Estate
(430) 294-0975
$85,500
1408 Gay St, Longview, TX 75602
MAGDA OVIEDO
Real Broker, LLC
(430) 230-4318
$8,900
907 W Nelson St, Longview, TX 75601
907 W Nelson St, Longview, TX 75601$335,000
112 Lori Ln, Hallsville, TX 75650
Melissa Sanches
TX Real Estate Queen & Company
(903) 636-8179
$2,750,000
281 E Loop 281, Longview, TX 75605
281 E Loop 281, Longview, TX 75605$50,000