$125,000
- Land
- 1.4 Acres
- $89,286 per Acre
13504 Bohannon Ave, Louisville, KY 40272
13504 Bohannon Ave, Louisville, KY 40272$125,000
13504 Bohannon Ave, Louisville, KY 40272
13504 Bohannon Ave, Louisville, KY 40272$184,500
11720 Pond Creek Dr, Louisville, KY 40272
Shantil Newton
Infinite Homes Realty
(502) 586-4073
$192,700
9722 Scarborough Ave, Louisville, KY 40272
Michael Blaszczyk DREAM J P Pirtle REALTORS
$194,900
13331 Horncastle Way, Louisville, KY 40272
Kendy Darling Metro Realty & Management Inc.
$187,000
5416 Sir Barton Rd, Louisville, KY 40272
Patty Allgeier BERKSHIRE HATHAWAY HomeServices, Parks & Weisberg Realtors
$197,500
2520 Lamborne Blvd, Louisville, KY 40272
Greg Raymer NextHome Realty Experts
$200,000
13306 Girvan Ave, Louisville, KY 40272
Wanda Mackin Coldwell Banker McMahan
$184,997
9231 Omar Khayyam Blvd, Louisville, KY 40272
Todd Render DREAM J P Pirtle REALTORS
$200,000
5606 Leemont Ct, Louisville, KY 40272
Anne Mayhugh simpler.realestate
$120,000
2600 Blevins Gap Rd, Louisville, KY 40272
Teresa Armstrong United Real Estate Louisville
$169,900
9914 Scrim Ave, Louisville, KY 40272
Phil Howard Phil Howard REALTORS
$179,900
9004 W Manslick Rd, Louisville, KY 40272
Todd Weihe DREAM J P Pirtle REALTORS
$179,000
10324 Deering Rd, Louisville, KY 40272
James Metcalf Metcalf Realty
$192,000
9106 Hawthorne Pointe Dr Unit 202, Louisville, KY 40272
Missy Lapinsky Red Edge Realty
$199,900
9210 Hawthorne Pointe Dr Unit 103, Louisville, KY 40272
Jessica Galloway The Breland Group