New Construction Homes for Sale in 66502, KS
-
-
$25,000 Lot/Land
00000 Elbo Bluff Dr, Blue Township, KS 66502
- 8,712 Sq Ft
- $125,000 per Acre
-
$309,000 Custom Home
9975 Jasmine Dr, Manhattan, KS 66502
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,380 Sq Ft
-
$315,000 Condo Unit
1207 Poyntz Ave Unit 101, Manhattan, KS 66502
- 1 Bed
- 1 Bath
- 870 Sq Ft
-
$349,000 Custom Home
9172 Grammar Ct, Manhattan, KS 66502
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,524 Sq Ft
-
$295,000 Custom Home
9877 Weeping Willow Dr, Manhattan, KS 66502
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,316 Sq Ft
-
$310,000 Condo Unit
1207 Poyntz Ave Unit 203, Manhattan, KS 66502
- 1 Bed
- 1 Bath
- 870 Sq Ft
-
$359,900 Custom Home
9917 Weeping Willow Dr, Manhattan, KS 66502
- 3 Beds
- 3 Baths
- 2,080 Sq Ft
-
$320,000 Condo Unit
1207 Poyntz Ave Unit 301, Manhattan, KS 66502
- 1 Bed
- 1 Bath
- 870 Sq Ft
-
$310,000 Condo Unit
1207 Poyntz Ave Unit 201, Manhattan, KS 66502
- 1 Bed
- 1 Bath
- 870 Sq Ft
-
$344,900 Custom Home
9169 Grammar Ct, Manhattan, KS 66502
- 4 Beds
- 2 Baths
- 1,578 Sq Ft
-
$180,000 Condo Unit
815 Moro St Unit 104 (Terrace-Ma, Manhattan, KS 66502
- 1 Bed
- 1 Bath
- 400 Sq Ft
-
$299,999 Custom Home
9867 Weeping Willow Dr, Manhattan, KS 66502
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,516 Sq Ft
-
$450,000 Condo Unit
502 N 11th St Unit 202, Manhattan, KS 66502
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,500 Sq Ft
-
$339,000 Custom Home
9862 Weeping Willow Dr, Manhattan, KS 66502
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,535 Sq Ft
-
$352,000 Custom Home
9859 Weeping Willow Dr, Blue, KS 66502
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,785 Sq Ft
-
$459,900 Custom Home
9166 Camp Ct, Manhattan, KS 66502
- 5 Beds
- 3 Baths
- 3,131 Sq Ft
-
$299,999 Custom Home
9871 Weeping Willow Dr, Manhattan, KS 66502
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,516 Sq Ft
-
$720,000 Custom Home
4856 High Prairie Dr, Manhattan, KS 66502
- 5 Beds
- 3.5 Baths
- 4,165 Sq Ft
-
$300,000 Condo Unit
1207 Poyntz Ave Unit 103, Manhattan, KS 66502
- 1 Bed
- 1 Bath
- 870 Sq Ft
-
$312,000 Custom Home
9873 Weeping Willow Dr, Manhattan, KS 66502
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,516 Sq Ft
-
$250,000 Condo Unit
502 N 11th St Unit 101, Manhattan, KS 66502
- 1 Bed
- 1 Bath
- 588 Sq Ft
-
$315,000 Condo Unit
1207 Poyntz Ave Unit 303, Manhattan, KS 66502
- 1 Bed
- 1 Bath
- 870 Sq Ft
-
$975,000 Lot/Land
00000 189th St, Linwood, KS 66502
- 56 Acres
- $17,411 per Acre
-
$2,897,280 Lot/Land
0 Green Valley Rd, Blue, KS 66502
- 643.84 Acres
- $4,500 per Acre
-
$50,000 Lot/Land
4852 Nature Ave, Blue, KS 66502
- 20,473 Sq Ft
- $106,383 per Acre
-
$29,999 Lot/Land
7850 Lakeside Ave, Blue Township, KS 66502
- 38,767 Sq Ft
- $33,707 per Acre
-
$230,000 Lot/Land
0 Emmons Creek Rd, Wabaunsee Township, KS 66502
- 28 Acres
- $8,214 per Acre
-
$675,000 Lot/Land
513 N 16th St, Manhattan, KS 66502
- 20,772 Acres
- $32 per Acre
-
$60,000 Lot/Land
4864 High Prairie Dr, Manhattan, KS 66502
- 26,571 Sq Ft
- $98,361 per Acre
-
$470,250 Lot/Land
0000 Levee Dr, Manhattan, KS 66502
- 6.27 Acres
- $75,000 per Acre
-
$240,000 Lot/Land
501 Yuma St, Manhattan, KS 66502
- 29,620 Sq Ft
- $352,941 per Acre
-
$125,000 Lot/Land
00000 Fort Riley Blvd, Manhattan, KS 66502
- 10.89 Acres
- $11,478 per Acre
-
$50,000 Lot/Land
4860 Nature Ave, Blue, KS 66502
- 22,215 Sq Ft
- $98,039 per Acre
-
$180,000 Lot/Land
0000 Military Trail Rd, Manhattan, KS 66502
- 5.61 Acres
- $32,086 per Acre
-
$230,000 Lot/Land
0 Kansas 18, Manhattan, KS 66502
- 25 Acres
- $9,200 per Acre
-
$450,000 Lot/Land
1000 N Manhattan Ave, Manhattan, KS 66502
- 9,583 Sq Ft
- $2,045,455 per Acre
-
$500,000 Lot/Land
00000 Tuttle Creek Blvd, Manhattan, KS 66503
- 45.8 Acres
- $10,917 per Acre
-
$50,000 Lot/Land
4884 Nature Ave, Blue, KS 66502
- 27,007 Sq Ft
- $80,645 per Acre
-
$60,000 Lot/Land
4881 Nature Ave, Blue, KS 66502
- 30,056 Sq Ft
- $86,957 per Acre