$99,000
- Land
- 4.93 Acres
- $20,081 per Acre
52151 Finch Rd, Marcellus, MI 49067
52151 Finch Rd, Marcellus, MI 49067$99,000
52151 Finch Rd, Marcellus, MI 49067
52151 Finch Rd, Marcellus, MI 49067$483,000
51156 Maple Rd, Marcellus, MI 49067
Christine Merryweather
Chuck Jaqua, REALTOR
(269) 292-5120
$284,900
282 N Centre St, Marcellus, MI 49067
Cynthia Schneider BP Realty
$234,900
158 Read St, Marcellus, MI 49067
Heather Martell Martell Realty Inc.
$395,000
51624 Fish Lake Dr, Marcellus, MI 49067
Sheree Slott Cressy & Everett Real Estate
$87,500
340 Arbor St E, Marcellus, MI 49067
Dylan Richards Keller Williams Kalamazoo Market Center
$144,900
226 W Dibble St, Marcellus, MI 49067
Ruth Ann Scott HG Real Estate
$59,900
418 Arbor St E, Marcellus, MI 49067
Ahmed Khalil Real Broker, LLC
$25,000
233 Davis St, Marcellus, MI 49067
233 Davis St, Marcellus, MI 49067$100,000
10060 Michigan 216, Marcellus, MI 49067
10060 Michigan 216, Marcellus, MI 49067$223,000
580 S Snyder, Marcellus, MI 49067
Meghan Deemer Five Star Real Estate
$169,900
13323 Shannon St, Marcellus, MI 49067
Terry Yax L. M. Angell, Co.
$160,000
15850 Oak St, Decatur, MI 49045
Tabitha Young T's Realty
$64,900
400 E South St Unit Lot 0, Marcellus, MI 49067
Susan Loux Loux & Hayden Realty
$152,400
202 E Arbor St, Marcellus, MI 49067
Tricia Brucks BHG Connections-Lawton
$69,000
55694 Goff Lake Rd, Marcellus, MI 49067
55694 Goff Lake Rd, Marcellus, MI 49067$535,000
51000 Maple Rd, Marcellus, MI 49067
Debbie Foster Cressy & Everett Real Estate
$20,000
0 Ryan Rd Unit Lot 12, Marcellus Township, MI 49067