Marshall, AR Homes for Sale
-
-
$79,000
- 1 Bed
- 1 Bath
- 1,050 Sq Ft
000 W Crow Dr Hills, Marshall, AR 72650
000 W Crow Dr Hills, Marshall, AR 72650
Matthew Heft
Mossy Oak Properties Land & Home
(870) 343-9145
-
$250,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,104 Sq Ft
104 Grand Central Dr, Marshall, AR 72650
104 Grand Central Dr, Marshall, AR 72650David Wallis Arkansas Land Company
-
$918,000
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,112 Sq Ft
12278 S Highway 27, Marshall, AR 72650
12278 S Highway 27, Marshall, AR 72650David Wallis Arkansas Land Company Of The Ozarks
-
$450,000
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,304 Sq Ft
112 Turney Dr, Marshall, AR 72650
112 Turney Dr, Marshall, AR 72650David Wallis Arkansas Land Company
-
$344,900
$5K PRICE DROP- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,260 Sq Ft
5354 End Line Rd, Marshall, AR 72650
5354 End Line Rd, Marshall, AR 72650David Wallis Arkansas Land Company Of The Ozarks
-
$300,000
- Land
- 80 Acres
- $3,750 per Acre
000 Fallen Tree Rd, Marshall, AR 72650
000 Fallen Tree Rd, Marshall, AR 72650 -
$275,000
- 5 Beds
- 4.5 Baths
- 4,500 Sq Ft
150 Jack Frost Dr, Marshall, AR 72650
150 Jack Frost Dr, Marshall, AR 72650Ray Scheide Midwest Land Group
-
$589,900
$60K PRICE DROP- Land
- 222 Acres
- $2,657 per Acre
0 Lick Fork Rd Unit LotWP001 24664164, Marshall, AR 72650
0 Lick Fork Rd Unit LotWP001 24664164, Marshall, AR 72650 -
$79,900
- Land
- 10 Acres
- $7,990 per Acre
0 Marsena Rd Unit West, Marshall, AR 72650
0 Marsena Rd Unit West, Marshall, AR 72650 -
$79,900
- Land
- 10 Acres
- $7,990 per Acre
0 Marsena Rd Unit East, Marshall, AR 72650
0 Marsena Rd Unit East, Marshall, AR 72650 -
$524,900
- Land
- 210 Acres
- $2,500 per Acre
0 Punkin Flat Rd Unit 23772165, Marshall, AR 72650
0 Punkin Flat Rd Unit 23772165, Marshall, AR 72650 -
$4,999
- Land
- 26,136 Sq Ft
- $8,332 per Acre
2599 Calf Creek Rd, Marshall, AR 72650
2599 Calf Creek Rd, Marshall, AR 72650 -
$230,000
$20K PRICE DROP- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,588 Sq Ft
256 Grand Central Dr, Marshall, AR 72650
256 Grand Central Dr, Marshall, AR 72650David Wallis Arkansas Land Company
-
$199,900
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,344 Sq Ft
721 U S 65, Marshall, AR 72650
721 U S 65, Marshall, AR 72650Marcie Estes Jerry Jackson Realty
-
$296,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,470 Sq Ft
582 Canaan Rd, Marshall, AR 72650
582 Canaan Rd, Marshall, AR 72650Lexie Minick Coldwell Banker Heritage Homes
-
$344,900
$4K PRICE DROP- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,260 Sq Ft
5354 End Line Rd, Marshall, AR 72650
5354 End Line Rd, Marshall, AR 72650David Wallis Arkansas Land Company
-
$340,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,100 Sq Ft
5497 S Mountain Rd, Marshall, AR 72650
5497 S Mountain Rd, Marshall, AR 72650Justin Hinchey MOSSY OAK PROPERTIES FIELD, FARM & HOMES
-
$274,000
$11K PRICE DROP- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,619 Sq Ft
205 Westwood Dr, Marshall, AR 72650
205 Westwood Dr, Marshall, AR 72650Randy McAlister Goodman Realty Arkansas-Marshall
-
$225,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,704 Sq Ft
3275 Old Highway 27, Marshall, AR 72650
3275 Old Highway 27, Marshall, AR 72650Lora Blair Blair & Co. Realtors
-
$379,900
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,008 Sq Ft
500 Pine Grove Ln, Marshall, AR 72650
500 Pine Grove Ln, Marshall, AR 72650MacKenzie Orrick Ferguson Realty Group
-
$199,500
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,456 Sq Ft
876 N Highway 333, Marshall, AR 72650
876 N Highway 333, Marshall, AR 72650Gene Griffith Mid South Land and Homes
-
$75,000
- Land
- 10 Acres
- $7,500 per Acre
1141 Wafted Lane Tract 3, Marshall, AR 72650
1141 Wafted Lane Tract 3, Marshall, AR 72650 -
$950,000
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,380 Sq Ft
416 New Hope Rd, Marshall, AR 72650
416 New Hope Rd, Marshall, AR 72650Bobby Woods Homestead Realty of Harrison, INC
-
$185,000
$15K PRICE DROP- 2 Beds
- 1 Bath
- 720 Sq Ft
6481 Zack Ridge Rd, Marshall, AR 72650
6481 Zack Ridge Rd, Marshall, AR 72650Kendrick Campbell Blair & Co. Realtors
-
$160,000
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,860 Sq Ft
233 Piney Rd, Marshall, AR 72650
233 Piney Rd, Marshall, AR 72650Randy McAlister Goodman Realty Arkansas-Marshall
-
$142,500
- Land
- 30 Acres
- $4,750 per Acre
420 Persimmon Dr, Marshall, AR 72650
420 Persimmon Dr, Marshall, AR 72650 -
$138,000
$27K PRICE DROP- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,269 Sq Ft
181 Trout Farm Rd, Marshall, AR 72650
181 Trout Farm Rd, Marshall, AR 72650Jonathan Daniel Arkansas Mountain Real Estate
-
$87,500
$23K PRICE DROP- Land
- 12.5 Acres
- $7,000 per Acre
952 Wildwood Ln, Marshall, AR 72650
952 Wildwood Ln, Marshall, AR 72650 -
$1,400,000
- 5 Beds
- 3 Baths
- 3,500 Sq Ft
1636 S Maumee Rd, Marshall, AR 72650
1636 S Maumee Rd, Marshall, AR 72650Randy McAlister Goodman Realty Arkansas-Marshall
-
$918,000
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,112 Sq Ft
12278 S Hwy 27, Marshall, AR 72650
12278 S Hwy 27, Marshall, AR 72650David Wallis Arkansas Land Company
-
$589,900
$60K PRICE DROP- Land
- 222 Acres
- $2,657 per Acre
0 Lick Fork Rd Unit 25036132, Marshall, AR 72650
0 Lick Fork Rd Unit 25036132, Marshall, AR 72650 -
$85,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 624 Sq Ft
111 S Spring St, Marshall, AR 72650
111 S Spring St, Marshall, AR 72650ROGER TURNER Roger Turner Realty, Inc.
-
$75,000
- Land
- 10 Acres
- $7,500 per Acre
1141 Wafted Lane Tract 4, Marshall, AR 72650
1141 Wafted Lane Tract 4, Marshall, AR 72650 -
$75,000
- 2 Beds
- 1 Bath
- 672 Sq Ft
117 S Spring St, Marshall, AR 72650
117 S Spring St, Marshall, AR 72650ROGER TURNER Roger Turner Realty, Inc.
-
$80,000
- Land
- 19.74 Acres
- $4,053 per Acre
168 Reflections, Marshall, AR 72650
168 Reflections, Marshall, AR 72650 -
$30,000
- Land
- 4 Acres
- $7,500 per Acre
15776 Hwy 74 E Tract #1, Marshall, AR 72650
15776 Hwy 74 E Tract #1, Marshall, AR 72650 -
$385,000
- Land
- 140 Acres
- $2,750 per Acre
1872 Little Red River Rd, Marshall, AR 72650
1872 Little Red River Rd, Marshall, AR 72650 -
$534,900
$15K PRICE DROP- Land
- 100 Acres
- $5,349 per Acre
0 Barren Hollow Unit 1322093, Marshall, AR 72650
0 Barren Hollow Unit 1322093, Marshall, AR 72650 -
$995,000
$105K PRICE DROP- 6 Beds
- 6 Baths
- 8,952 Sq Ft
667 Cedar Creek Rd, Marshall, AR 72650
667 Cedar Creek Rd, Marshall, AR 72650Ryan Caughron Re/Max Unlimited, Inc.
Showing Results 1 - 40, Page 1 of 2