$1,629,808
- Land
- 69.77 Acres
- $23,360 per Acre
22132 Ridgeland Ave, Matteson, IL 60443
22132 Ridgeland Ave, Matteson, IL 60443$1,629,808
22132 Ridgeland Ave, Matteson, IL 60443
22132 Ridgeland Ave, Matteson, IL 60443$35,000
4300 Davis St, Matteson, IL 60443
4300 Davis St, Matteson, IL 60443$15,000
21701 Governors Hwy, Matteson, IL 60443
21701 Governors Hwy, Matteson, IL 60443$231,000
6310 W Steger Rd, Matteson, IL 60443
6310 W Steger Rd, Matteson, IL 60443$799,950
0 Ridgeland Ave, Matteson, IL 60443
0 Ridgeland Ave, Matteson, IL 60443$337,500
6310 W Steger Rd, Monee, IL 60449
6310 W Steger Rd, Monee, IL 60449$250
505 E Illinois St Unit 105, Chicago, IL 60611
505 E Illinois St Unit 105, Chicago, IL 60611$450,000
3601 W Lincoln Hwy, Matteson, IL 60443
3601 W Lincoln Hwy, Matteson, IL 60443