$12,000,000
- Land
- 100 Acres
- $120,000 per Acre
0 S 23rd St, McAllen, TX 78503
0 S 23rd St, McAllen, TX 78503$12,000,000
0 S 23rd St, McAllen, TX 78503
0 S 23rd St, McAllen, TX 78503$229,000
4912 S 36th St, McAllen, TX 78503
Christopher Bravo Red & Co Realty Services
$199,999
3529 Lucille Ave, McAllen, TX 78503
Marcus Quintanilla Acero Real Estate Experts Llc
$1,050,000
0 W Military Hwy, McAllen, TX 78503
0 W Military Hwy, McAllen, TX 78503$185,000
2724 Vanessa Ave, McAllen, TX 78503
Mayra Millan Saneti Realty Group
$210,000
3021 Tanya Ave, McAllen, TX 78503
John Medrano Exp Realty Llc
$244,000
3618 Gloria Ave, McAllen, TX 78503
Alberto Sanchez Vega Saneti Realty Group
$209,000
5108 S 33rd St, McAllen, TX 78503
Francisco Gonzalez-Ortega Monarca Real Estate Group Llc
$550,000
905 E Myrtle Beach Ave, McAllen, TX 78503
Nancy Barrera Imperio Real Estate Llc
$197,700
5810 S 28th Ln, McAllen, TX 78503
Angeles Solis Imperio Real Estate Llc