$15,000
- Land
- 1.41 Acres
- $10,638 per Acre
Lot 26 Norwood Farms, McBee, SC 29101
Lot 26 Norwood Farms, McBee, SC 29101$15,000
Lot 26 Norwood Farms, McBee, SC 29101
Lot 26 Norwood Farms, McBee, SC 29101$349,000
25560 Hwy 151, Mc Bee, SC 29101
Natalie Bedenbaugh
Innovate Real Estate
(843) 941-5272
$15,000
Lot 30 Norwood Farms, McBee, SC 29101
Lot 30 Norwood Farms, McBee, SC 29101$28,500
Lot 25 Norwood Farms, McBee, SC 29101
Lot 25 Norwood Farms, McBee, SC 29101$134,900
307 Hyland Ln, Mc Bee, SC 29101
Keon Aldrich
Pee Dee Elite Team Brokered By Lpt Realty
(843) 633-6796
$10,000
Lot 9-14 Maple Ave, McBee, SC 29101
Lot 9-14 Maple Ave, McBee, SC 29101$15,000
Lot 32 Norwood Farms, McBee, SC 29101
Lot 32 Norwood Farms, McBee, SC 29101$15,000
Lot 34 Norwood Farms, McBee, SC 29101
Lot 34 Norwood Farms, McBee, SC 29101$15,000
Lot 28 Norwood Farm, McBee, SC 29101
Lot 28 Norwood Farm, McBee, SC 29101$15,000
Lot 38 Norwood Farms, McBee, SC 29101
Lot 38 Norwood Farms, McBee, SC 29101$15,000
Lot 36 Norwood Farms, McBee, SC 29101
Lot 36 Norwood Farms, McBee, SC 29101$2,626,800
Overflow Rd, McBee, SC 29101
Overflow Rd, McBee, SC 29101$120,000
0 Us Highway 1 South Seventh St Unit 20223111, McBee, SC 29101
0 Us Highway 1 South Seventh St Unit 20223111, McBee, SC 29101$144,500
151 E Pine Ave, Mc Bee, SC 29101
Allison Johnson Choice Realty, Inc.
$2,626,800
000 Overflow Rd, Hartsville, SC 29550
000 Overflow Rd, Hartsville, SC 29550$164,000
1625 Hannah Pond Rd, Mc Bee, SC 29101
Karen Congilaro Carolina Pines Realty Office B
$239,900