$139,000
- Land
- 1.51 Acres
- $92,053 per Acre
227 SE Tuscawilla Rd, Micanopy, FL 32667
227 SE Tuscawilla Rd, Micanopy, FL 32667$139,000
227 SE Tuscawilla Rd, Micanopy, FL 32667
227 SE Tuscawilla Rd, Micanopy, FL 32667$649,900
22731 NW 91st Court Rd, Micanopy, FL 32667
Michelle Tell
COLDWELL BANKER M.M. PARRISH REALTORS
(352) 780-3886
$7,750,000
6800 NW 193rd St, Micanopy, FL 32667
Joan Pletcher Joan Pletcher, Realtor
$1,890,000
22620 Highway 441 N, Micanopy, FL 32667
Stacey Rollins PREMIER SOTHEBY'S INTERNATIONAL REALTY
$300,000
1302 SE Wacahoota Rd, Micanopy, FL 32667
Jay Rist RE/MAX PROFESSIONALS
$8,750,000
6800 NW 193rd St, Micanopy, FL 32667
Joan Pletcher JOAN PLETCHER
$450,000
22924 NW 91st Court Rd, Micanopy, FL 32667
Tina Halsteter SHOWCASE PROPERTIES OF CENTRAL
$795,000
22675 NW 75th Avenue Rd, Micanopy, FL 32667
Lynn Hughes RE/MAX PROFESSIONALS
$549,000
11427 SW 10th Terrace, Micanopy, FL 32667
Alissa Williams MAGNOLIA & MAIN REALTY ADVISORS LLC
$850,000
0 County Road 234, Micanopy, FL 32667
0 County Road 234, Micanopy, FL 32667$747,000
203 NW Highway 441, Micanopy, FL 32667
Deidre Fernandez MAJESTIC OAKS REALTY
$275,000
102 NE Highway 441, Micanopy, FL 32667
102 NE Highway 441, Micanopy, FL 32667$379,900
102 SW 109 Place, Micanopy, FL 32667
102 SW 109 Place, Micanopy, FL 32667$300,000
0 SE Wacahoota Rd, Micanopy, FL 32667
0 SE Wacahoota Rd, Micanopy, FL 32667$2,400,000
11816 SE County Road 234, Micanopy, FL 32667
Jay Rist RE/MAX PROFESSIONALS
$99,000
18954 County Road 329, Micanopy, FL 32667
18954 County Road 329, Micanopy, FL 32667$135,000