$4,878,720
- Land
- 14 Acres
- $348,480 per Acre
7382 Briarwood Ave, Midland, TX 79707
7382 Briarwood Ave, Midland, TX 79707$4,878,720
7382 Briarwood Ave, Midland, TX 79707
7382 Briarwood Ave, Midland, TX 79707$130,000
2070 Agua Dulce Dr, Midland, TX 79705
2070 Agua Dulce Dr, Midland, TX 79705$835,000
3109 S County Road 1200, Midland, TX 79706
Thomas Johnston
The Real Estate Ranch
(432) 423-2668
$175,000
2503 Brunson Ave, Midland, TX 79701
Dale Lookabaugh
The Bill Lanier Team
(432) 315-2850
$225,000
1201 W Michigan Ave, Midland, TX 79701
Dale Lookabaugh
The Bill Lanier Team
(432) 300-8760
$1,199,900
6312 Homestead Blvd, Midland, TX 79707
6312 Homestead Blvd, Midland, TX 79707$530,000
2808 Princeton Ave, Midland, TX 79701
Tracy Farrow
Tracy Farrow Realty
(432) 278-1062
$1,012,509
7352 Briarwood Ave, Midland, TX 79707
7352 Briarwood Ave, Midland, TX 79707$209,900
1624 Magnolia Ave, Midland, TX 79705
Tonya Trower
Trower Realtors
(432) 788-5081
$170,950
2188 Agua Dulce Dr, Midland, TX 79705
2188 Agua Dulce Dr, Midland, TX 79705$389,900
6113 Sun Tea Way, Midland, TX 79705
Guillermo Pacheco
Brix & Co Realty
(432) 223-9302
$215,345
2134 Agua Dulce Dr, Midland, TX 79705
2134 Agua Dulce Dr, Midland, TX 79705$199,000
9311 W County Road 60, Midland, TX 79707
9311 W County Road 60, Midland, TX 79707$416,000
8400 W County Road 111, Midland, TX 79706
Gina Lujan
Meraki Home Realty, LLC
(432) 249-3462
$524,000
4204 Crestridge Dr, Midland, TX 79707
Shelley Rogers
Capstone Real Estate Solutions
(432) 249-3141
$319,900
1003 Shea Ln, Midland, TX 79706