$18,500
- Land
- 20.86 Acres
- $887 per Acre
T33 R35 Sec 23 Unit IMLAY NV 89445 CLOSE, Mill City, NV 89418
T33 R35 Sec 23 Unit IMLAY NV 89445 CLOSE, Mill City, NV 89418$18,500
T33 R35 Sec 23 Unit IMLAY NV 89445 CLOSE, Mill City, NV 89418$22,995
0 Dun Glen Rd Unit 27331136, Imlay, NV 89418
0 Dun Glen Rd Unit 27331136, Imlay, NV 89418$20,000
0 Frontage Rd, Imlay, NV 89418
0 Frontage Rd, Imlay, NV 89418$35,000
0 Coyote Canyon Rd Unit 250058510, Unionville, NV 89418
0 Coyote Canyon Rd Unit 250058510, Unionville, NV 89418$55,000
00855017 Nevada 400 Unit 17, Imlay, NV 89418
00855017 Nevada 400 Unit 17, Imlay, NV 89418$32,500
01231005 Buena Vista Valley, Unionville, NV 89418
01231005 Buena Vista Valley, Unionville, NV 89418$32,000
00827022 W Star Peak Rd, Imlay, NV 89418
00827022 W Star Peak Rd, Imlay, NV 89418$65,000
T32 Sec 27, Unionville, NV 89418
T32 Sec 27, Unionville, NV 89418$5,500
00812303 Bunker Hill Ln, Imlay, NV 89418
00812303 Bunker Hill Ln, Imlay, NV 89418$25,000
012-070-03 State Route 400 (T30n R35e Section 2) Unit 12-070-03, Unionville, NV 89418
012-070-03 State Route 400 (T30n R35e Section 2) Unit 12-070-03, Unionville, NV 89418$40,000
00827021 E Star Peak Rd, Imlay, NV 89418
00827021 E Star Peak Rd, Imlay, NV 89418$18,000
00849007 Dun Glen-Star City Rd, Imlay, NV 89418
00849007 Dun Glen-Star City Rd, Imlay, NV 89418$24,000
00827023 W Star Peak Rd, Imlay, NV 89418
00827023 W Star Peak Rd, Imlay, NV 89418$5,500
00812305 Bunker Hill Ln, Imlay, NV 89418