$205,850
- Land
- 11.5 Acres
- $17,900 per Acre
Lot 1 County Road 3207, Mount Enterprise, TX 75681
Lot 1 County Road 3207, Mount Enterprise, TX 75681$205,850
Lot 1 County Road 3207, Mount Enterprise, TX 75681
Lot 1 County Road 3207, Mount Enterprise, TX 75681$234,000
Lots 1- 9 Cr 3203, Mount Enterprise, TX 75681
Lots 1- 9 Cr 3203, Mount Enterprise, TX 75681$720,000
000 Fm 95, Mount Enterprise, TX 75681
000 Fm 95, Mount Enterprise, TX 75681$275,000
000 County Road 3218 75681, Mount Enterprise, TX 75681
000 County Road 3218 75681, Mount Enterprise, TX 75681$400,000
206 SW 1st St, Mount Enterprise, TX 75681
206 SW 1st St, Mount Enterprise, TX 75681$499,999
000 Highway 84, Mount Enterprise, TX 75681
000 Highway 84, Mount Enterprise, TX 75681$335,185
Tbd County Road 3206, Mount Enterprise, TX 75681
Tbd County Road 3206, Mount Enterprise, TX 75681$620,400
0 County Road 3216, Mount Enterprise, TX 75681
0 County Road 3216, Mount Enterprise, TX 75681$182,850
0 Tract A Hwy 84, Mount Enterprise, TX 75681
0 Tract A Hwy 84, Mount Enterprise, TX 75681$275,000
0 Farm To Market 2496, Mount Enterprise, TX 75681
0 Farm To Market 2496, Mount Enterprise, TX 75681$205,850
Lot 1 Cr 3207, Mount Enterprise, TX 75681
Lot 1 Cr 3207, Mount Enterprise, TX 75681$229,000
TBD Fm 95 (69 03 Acres), Mount Enterprise, TX 75681
TBD Fm 95 (69 03 Acres), Mount Enterprise, TX 75681$94,900
12174 County Road 3153, Mount Enterprise, TX 75681
12174 County Road 3153, Mount Enterprise, TX 75681$525,000
2.06 ac U S 259, Mount Enterprise, TX 75681
2.06 ac U S 259, Mount Enterprise, TX 75681$87,500