$1,425,000
- Land
- 38 Acres
- $37,500 per Acre
38 Ac Highway 18 151, Mount Horeb, WI 53572
38 Ac Highway 18 151, Mount Horeb, WI 53572$1,425,000
38 Ac Highway 18 151, Mount Horeb, WI 53572
38 Ac Highway 18 151, Mount Horeb, WI 53572$629,900
27.47 Ac Gust Rd, Springdale, WI 53572
27.47 Ac Gust Rd, Springdale, WI 53572$102,500
Lot 2 Greve Cir, Mount Horeb, WI 53572
Lot 2 Greve Cir, Mount Horeb, WI 53572$1,295,000
34.5 Ac Highway 18 151, Mount Horeb, WI 53572
34.5 Ac Highway 18 151, Mount Horeb, WI 53572$1,775,000
2542 County Road P, Mount Horeb, WI 53572
Kelly Gilboy Restaino & Associates
$1,200,000
3428 Bluto Blvd, Mount Horeb, WI 53572
Alden Tinder Whitetail Properties Real Estate LLC
$699,000
104 Jamie Jo Cir, Mount Horeb, WI 53572
Mark Nortman First Weber Inc
$615,900
505 Spindrift St, Mount Horeb, WI 53572
Cari Wuebben Encore Real Estate Services, I
$499,000
613 Lucky Trail, Mount Horeb, WI 53572
Tammy McGuire McGuire Realty Group, LLC
$750,000
801 Nordic View, Mount Horeb, WI 53572
Kristin Shields MHB Real Estate
$572,000
517 Spindrift St, Mount Horeb, WI 53572
Cari Wuebben Encore Real Estate Services, I
$499,900
819 Spellman St, Mount Horeb, WI 53572
Deborah Winkler First Weber Inc
$674,900
1925 Grieg Dr, Mount Horeb, WI 53572
Cyndie Brown First Weber, Inc
$2,650,000
Lt0 Ridgeview Rd, Mount Horeb, WI 53716
Lt0 Ridgeview Rd, Mount Horeb, WI 53716$446,274
Aspen Cottage Plan at Windflower Village, Mount Horeb, WI 53572
Price To Be Determined
Vincent's Place Plan at Brookstone Hills, Mount Horeb, WI
Price To Be Determined